Jessica Mercedes miała poważną operację

Jessica Mercedes miała poważną operację! Jak się czuje?

Jessica Mercedes kilka dni temu przeszła poważną operację szczęki. Blogerka przede wszystkim poddała się zabiegowi ze względów zdrowotnych, gdyż nie mogła wyprostować swoich zębów i miała problemy z gryzieniem. Teraz jest już wszystko na dobrej drodze. Jak się czuje gwiazda?

Jessica Mercedes miała poważną operację! Jak się czuje?

Jessica Mercedes w minioną środę przeszła operację na progenię, czyli genetyczną wadę zgryzu, która uniemożliwiała jej prawidłowe gryzienie pokarmu, ścierały się tej jej zęby i stawy. Blogerka nie lubiła też się uśmiechać. Teraz gwiazda jest już po zabiegu. Dziękuje wszystkim fanom za wsparcie.  

„Kochani! To mój ostatni dzień w szpitalu! Wiem, że może nie jest to zbyt piękne zdjęcie na Instagram, ale chciałam coś wrzucić na swój profil co zostanie na nim na zawsze, a nie zniknie po 24h! ❤️ Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie, które mi daliście podczas tych dni w szpitalu! Gdyby nie Wy, nie wiem jakbym dała radę psychicznie! Dziękuję Wam ślicznie za każde miłe słowo, bo kiedy jesteś opuchnięta, nie masz czucia w pół twarzy i wyglądasz prawie jak świnka Balbinka, to nie jest Ci za wesoło na duszy ???” – napisała Jessica Mercedes na Instagramie.

To nie w moim stylu

Blogerka bardzo cieszy się, że fani ją wspierali i nie krytykowali jej decyzji. Gwiazda nie wyobrażała sobie sytuacji, w której będzie udawać, że wszystko jest w porządku, a nowa twarz i nowy uśmiech są efektem makijażu albo Photoshopa.  

„Strasznie cieszę się, że mnie wspieraliście w tej decyzji i nie krytykowaliście, tylko przyjęliście to wszystko tak pozytywnie! To naprawdę dużo dla mnie znaczy, bo jestem szczerą osobą i nie wyobrażałam sobie udawać, że wcale nie przechodzę takiej poważnej operacji, zniknąć z naszego insta świata, żeby po miesiącu wyskoczyć z nowym uśmiechem i z nową twarzą bez słowa ?? Przecież to nie w moim stylu, w życiu trzeba być szczerym! ?? Jeśli ktoś nie śledzi instastories to napiszę tutaj jeszcze raz, że w środę przeszłam operację na progenię, czyli genetyczną wadę zgryzu, która uniemożliwiła mi gryźć pokarm, ścierały mi się zęby i stawy, a z uśmiechem wcale mi nie było do twarzy! ? Skrócono mi żuchwę, ustawiono prosto zgryz, no i teraz czeka mnie 12 tygodni płynnej diety ??” – wyjaśniła Jessica Mercedes.

https://www.instagram.com/p/BeLAV4VBz2a/?taken-by=jemerced

Zdrowie jest najważniejsze

Blogerka zachęca fanów, aby pisali do niej w sprawie operacji. Chętnie odpowie na pytania i udzieli wielu cennych wskazówek. 

„Nie wiem jak będę się czuć, ale możliwe, że przez najbliższe tygodnie będę tutaj trochę mniej aktywna, za co mam nadzieję mi wybaczycie. Czasami trzeba postawić siebie i zdrowie na pierwszym miejscu ??? Dostaję od Was wiele pytań po mojej operacji o różne wskazówki – po to jestem, chętnie Wam pomogę, piszcie śmiało, odpisuję na wszystkie konkretne pytania ?Mam nadzieję, że moja historia też Was zmotywuje do walki o zdrowie, bo jednak zdrowie jest najważniejsze ? Trzymajcie się, dzięki i do zobaczenia!” – czytamy na Instagramie blogerki.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/jemerced/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ