Jak Robert Lewandowski poderwał żonę 

Koniec aukcji Lewandowskich dla WOŚP! Oferta trenerki przebiła propozycję „Lewego”!

Zakończyły się aukcje Ani i Roberta Lewandowskich dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trenerka podarowała zaproszenie na letni obóz By Ann, a piłkarz przekazał dwa jednoosobowe bilety na mecz Bundesligi w Monachium. Która aukcja cieszyła się większym zainteresowaniem internautów i ile zaoferowano pieniędzy za obie licytacje?

Koniec aukcji Lewandowskich dla WOŚP! Oferta trenerki przebiła propozycję „Lewego”!

25 stycznia zakończyły się aukcje Ani i Roberta Lewandowskich dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Anna Lewandowska przekazała na aukcję jednoosobowe zaproszenie na letni obóz by Ann, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara wieś” na przełomie sierpnia i września 2018 roku. Licytacja zakończyła się na kwocie 17 151 złotych. Natomiast Robert Lewandowski podarował dwa jednoosobowe bilety na mecz Bundesligi w Monachium w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Bilety zostały wylicytowane za 16 100 złotych. Nie da się ukryć, że zaproszenie trenerki cieszyło się większym zainteresowaniem. 😉 Zobaczcie sami!

Ania Lewandowska

Lewy

Niezapomniana kolacja

Ania i Robert Lewandowscy mają powody do radości. Dzięki trenerce i piłkarzowi na konto fundacji WOŚP wpłynie ponad 30 tysięcy złotych. Przypominamy, że pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia noworodków. Jednak rok temu kolacja dla dwóch osób z Robertem Lewandowskim została wylicytowana za 101 301 złotych. Może w przyszłym roku da się powtórzyć ten wynik? Trzymamy kciuki!

 Jak wygląda obóz by Ann?

Na uczestników letniego obozu Ani będzie czekała solidna dawka różnych form aktywności fizycznej, porcja wiedzy oraz motywacji. Plusem takich wyjazdów są również nowe znajomości, niezapomniane wspomnienia i naładowanie akumulatorów. Trenerka dba też o zdrowe posiłki. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ