Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Katarzyna Warnke o grze aktorskiej Dody. Takich słów się nie spodziewacie!

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał trailer filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Nie da się ukryć, że gwiazdą produkcji jest Doda. Jak grę aktorską piosenkarki ocenia Katarzyna Warnke?  

Katarzyna Warnke o grze aktorskiej Dody. Takich słów się nie spodziewacie!

Przypominamy, że poprzednie części „Pitbulla” wyreżyserował Patryk Vega, ale w wyniku nieporozumień z producentem ostatnią część wyreżyserował Władysław Pasikowski. Wielu aktorów odmówiło udziału w produkcji m.in. Piotr Stramowski oraz Katarzyna Warnke. Czy aktorka zamierza obejrzeć konkurencyjny film z udziałem Dody?

„Oczywiście, że pójdę. Widziałam wczoraj po raz pierwszy trailer i muszę przyznać, że Doda jest bardzo fajna. Bardzo mi się podobała i myślę, że jeśli będzie taka jak w trailerze, to będzie miała sukces i myślę, że słuszny. To jest ogromne wyzwanie” – mówiła Katarzyna Warnke w rozmowie z „Party”.

Nie warto porównywać

Kasia Warnke jest jedną z gwiazd w konkurencyjnym filmie Patryka Vegi – „Kobiety Mafii”. Niektórzy porównywali ją do Dody. To dobry pomysł?

„Nie podobało mi się porównywanie nas do siebie, ponieważ ja jestem aktorką od wielu lat, oczywiście obie jesteśmy artystkami, ale to jest jej debiut, więc myślę, że jeśli będzie dobrze albo bardzo dobrze, to powinna zostać wysoko oceniona. Myślę, że to jest niesamowity krok z jej strony. Władysław Pasikowski jest osobą, którą cenię. To specjalista od takiego kina. Jest też wielu moich kolegów, z którymi już pracowałam” – mówiła aktorka.

Katarzyna Warnke jest lojalna wobec Patryka Vegi, dlatego zrezygnowała z udziału w ostatniej części „Pitbulla”, ale uważa, że może to być bardzo interesujący film.

„Pomimo tego, że zaczyn się wziął z konfliktu i pomimo tego, że jestem całkowicie oddana i lojalna wobec Patryka Vegi i uważam, że jest to dziwne, że teraz robi to inny reżyser, to doceniam pracę tych ludzi i z tego, co widziałam, to może być bardzo fajnie” – przyznała aktorka.

Zamierzacie obejrzeć film „Pitbull. Ostatni pies”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ