Robert Lewandowski o żonie, karate i piłce.

Jakim tancerzem jest Robert Lewandowski? Rafał Maserak zdradza szczegóły!

Jakim tancerzem jest Robert Lewandowski? Piłkarz wraz z żoną i córką bawił się niedawno na weselu znajomych. Wśród zaproszonych gości był również tancerz Rafał Maserak. Mężczyzna zdradza, jak sportowiec radzi sobie na parkiecie!

Wedding time

Robert Lewandowski wraz z żoną Anią i córką Klarą w miniony weekend bawił się na weselu znajomych. Piłkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z tego wydarzenia. Sportowiec założył elegancki garnitur, a jego ukochana zachwycała w długiej żółtej sukni. Piłkarz trzymał też na ręku dwumiesięczną Klarę, która miała na sobie kraciastą sukienkę z brytyjskiego domu mody Burberry. Na zdjęciach z wesela widać, że piłkarzowi i trenerce humory dopisywały.

https://www.instagram.com/p/BWSb2vmnhO0/?taken-by=_rl9

https://www.instagram.com/p/BWS-g5sgPmy/?taken-by=klara.lewandowska.fanpage

Jakim tancerzem jest Robert Lewandowski? Rafał Maserak zdradza szczegóły!

Jak wesele, to i tańce! Rafał Maserak również był zaproszony na uroczystość. Tancerz zdradził, jak Robert Lewandowski radzi sobie na parkiecie. Okazało się, że mężczyzna jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale również bardzo dobrym tancerzem.

„Robert jest tancerzem takim, jakim jest piłkarzem: świetnym! Sam mógłbym się od niego wiele nauczyć” – mówi Rafał Maserak w rozmowie z „Faktem”.

Dobra zabawa

Panowie znają się już jakiś czas, jednak rzadko mają okazję do spotkań. Na weselu nie było czasu, aby wymienić się tanecznymi sztuczkami, ale i tak zabawa była na całego 🙂

„Z Robertem znamy się już jakiś czas. Ale na takich imprezach jak wesele nie ma nawet czasu, żeby wymienić się jakimiś tanecznymi trikami. Niemniej zabawa była wyśmienita!” – wspomina Rafał Maserak.

Robert Lewandowski już niedługo kończy swoje wakacje, natomiast Rafał Maserak ma teraz chwilę, aby wreszcie odpocząć. Jesienią nie pojawi się następna edycja „Tańca z gwiazdami”. Kolejny sezon tanecznego show być może będziemy mogli oglądać wiosną 2018 roku. Jednak tancerzowi pracy nie brakuje, gdyż zajmuje się projektami, o których na razie nie chce mówić.

—————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ