Kinga Rusin pokazała swoje dawne zdjęcia

Kinga Rusin zdradza tajemnicę młodego wyglądu! Oto jej sekret!

Kinga Rusin zdradza tajemnicę młodego wyglądu! Dziennikarka zachwyca zgrabną,, jędrną sylwetką, a na jej twarzy nie widać zmarszczek! Jak ona to robi, że z biegiem lat wygląda coraz lepiej? Gwiazda ma swoje sposoby! Jakie?

Co ma wpływ na wygląd?

Kinga Rusin od kilku tygodni przebywa na wyspach Oceanu Spokojnego. Dziennikarka wiele zdjęć z podróży publikuje w mediach społecznościowych. Nie brakuje też fotek w bikini. Musimy przyznać, że z biegiem lat gwiazda wygląda coraz lepiej. Jak to się dzieje? Co ma bardzo duży wpływ na utrzymanie młodego wyglądu?

„O ciało trzeba dbać tak samo jak o twarz. Woda z kranu pełna „uzdatniaczy”, zanieczyszczone powietrze, intensywne opalanie, chemia w jedzeniu przyspieszają starzenie się skóry, która przesusza się i wiotczeje” – pisze Kinga Rusin na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BWWrrYTDj_9/?taken-by=kingarusin

Niezwykła przemiana

Prezenterka przyznaje, że jeszcze dziesięć lat temu wyglądała dużo gorzej. Gwiazda chce pokazać, że pomimo upływu czasu można mieć dobrą sylwetkę, elastyczną skórę, a także młodo wyglądającą twarz.

„Niektórzy uważają, że jestem dobrym przykładem na to, że pomimo upływu lat można mieć dobrą figurę i skórę w naprawdę niezłej kondycji. 10 lat temu wyglądałam znacznie gorzej” – przyznaje dziennikarka.

Kinga Rusin zdradza tajemnicę młodego wyglądu! Ta dieta zatrzymuje czas

Kinga Rusin zmieniła dietę – zrezygnowała z mięsa na rzeczy warzyw. Pije również dużo wody oraz herbat ziołowych. Nie zapomina również o aktywności fizycznej, mimo że nie zawsze ma na nią ochotę. Skórę pielęgnuje swoimi naturalnymi kosmetykami. Jesteśmy pod wrażeniem efektów takiego stylu życia!

„Zmieniłam dietę, przestałam jeść mięso, które zamieniłam na warzywa, zaczęłam pić minimum 2 litry wody lub ziołowych herbat dziennie, ruszam się, kiedy tylko mogę (a nie zawsze mi się chce;)), a do pielęgnacji używam wyłącznie 100% NATURALNYCH, ROŚLINNYCH kosmetyków PAT&RUB, które stworzyłam z myślą o takich jak ja???” – pisze Kinga Rusin.

 

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kingarusin/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ