Victoria Beckham

Córka Victorii Beckham poszła w ślady mamy? Zobaczcie, co zaprojektowała!

Victoria Beckham po raz kolejny stworzyła koszulki na Światowy Dzień Aids, który jest obchodzony 1 grudnia. W tym roku pomogła jej pięcioletnia córeczka Harper, która zaprojektowała nadruki na t-shirty! Jak wam się podobają?

Victoria Beckham

Młoda projektantka?

Victoria Beckham po raz kolejny zaangażowała się w obchody Światowego Dnia Aids, który obchodzony jest 1 grudnia. Gwiazda stworzyła kolekcję koszulek na ten dzień. Okazuje się, że w tym roku pomagała jej w tym pięcioletnia córeczka Harper. Dziewczynka zaprojektowała wzory na T-shirty, do których dodano jedynie czerwone wstążki! Jak wam się podobają nadruki? My sądzimy, że mama jest dumna z pracy swojej pociechy!

Victoria Beckham w koszulce projektu córki

Koszulka Harper Beckham

Nie tylko koszulki

W kolekcji Victorii Beckham znajdziemy dwie bawełnianie koszulki. Damska kosztuje 110, a dziecięca 5o euro. Oprócz T-shirtów możemy kupić również czerwone okulary przeciwsłoneczne z czerwonymi oprawkami za 345 i 390 euro. Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży na stronie internetowej –  victoriabeckham.com. Część dochodu zostanie przeznaczona na walkę z Aids.

Myślicie, że dziewczynka ma szansę zostać słynną projektantką? Trzymamy kciuki za  jej talent!

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ victoriabeckham oraz www.victoriabeckham.com

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ