Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i oceńcie sami!

Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska jest ambasadorką marki Calzedonia, która wypuściła na rynek nowe modele strojów kąpielowych. Tym razem trenerka wybrała jednoczęściowy strój w kolorze łososiowym z modnymi metalowymi kołami, które łączą materiał zamiast szwów.  A wy jakie kostiumy lubicie najbardziej?

„Bikini czy strój jednoczęściowy? ? A może falbany, kokardki??

Przyznaj, w którym kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej, swobodnie?

Ja mam kilku faworytów? @calzedonia

Nowa kampania? nowe trendy w modzie strojów kąpielowych,

nowe modele i nowa.. miłość! ?

Do niezaprzeczalnej jakości, do koloru, do kreacji, do przyzwoitej ceny.

Który lubicie najbardziej? Piszcie w komentarzach!

#CalzedoniaBeachWear

#calzedonia @calzedonia

#annalewandowska” – czytamy na Instagramie trenerki.

View this post on Instagram

Bikini or one-piece ? 👙 maybe flounces or bows? 🎀 Admit, in which swimsuit do you feel best? I have few favorites @Calzedonia New campaign🔥 new swimwear fashion trends, new collection and new .. love! 😍 _____________________________ Bikini czy strój jednoczęściowy? 👙 A może falbany, kokardki?🎀 Przyznaj, w którym kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej, swobodnie? Ja mam kilku faworytów🤗 @calzedonia Nowa kampania🔥 nowe trendy w modzie strojów kąpielowych, nowe modele i nowa.. miłość! 😍 Do niezaprzeczalnej jakości, do koloru, do kreacji, do przyzwoitej ceny. Który lubicie najbardziej? Piszcie w komenatrzach! #CalzedoniaBeachWear #calzedonia @calzedonia #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Subtelny tatuaż

Jednak okazuje się, że wprawne oczy internautów zobaczyły tatuaż na ciele trenerki! A gdzie dokładnie? Z boku, tuż pod biustem!

„Tatuaż? ???”,

„Kobieta ?? i strój piękny ?? moje oczko dojrzało tatuaż ?? super !!” – komentowali fani.

Gwiazda ma wytatuowany delikatny napis – „Never give up”, co oznacza „Nigdy się nie poddawaj”, który doskonale oddaje osobowość trenerki.

“Najtrudniej ruszyć się z domu, dlatego spraw aby trening był dla ciebie zabawą, czymś co kochasz.

Często mówimy „Od jutra”- Nie! Zacznij mówić  „od dzisiaj” i zrób to!

Często czujemy się ociężali,  odczuwamy brak chęci na trening… Nie myśl o tym, pokonaj to!

Wyobraź sobie uczucie tej satysfakcji w  trakcie oraz po treningu. Mówisz wtedy „Dałem/dałam radę, chcę więcej.”

Pamiętaj, że wystarczy jeden moment słabości, odpuszczenia, co powoduje cięższą mobilizacje później.  Nie przegrywaj z lenistwem.

Rób to, co sprawia Ci przyjemność.

Naturalnym jest, że nikt nie lubi zmuszać się do rzeczy, których nie lubi. Od wielu osób słyszę- „ Jak ja  nie lubię biegać”-  to nie biegaj, znajdź odpowiednie ćwiczenia dla Ciebie, które będą sprawiały Ci przyjemność

Staraj się tylko unikać rutyny, która szybko zniechęca” – pisze Ania Lewandowska na swoim blogu. 

View this post on Instagram

Are you ready:-)? Today I will meet another group of 100 wonderful people who will join me at Camp by Ann in Dojo Stara Wieś. It will be a wonderful week, with nearly a hundred people, with their own goals and willingness to change! ___________________________________________ Wszyscy gotowi🤸‍♀️💞 uczestnicy Camp by Ann? Już dziś poznam kolejną grupę wspaniałych osób, które przyjadą na Camp by Ann do Dojo w Starej Wsi. Za każdym razem w drodze na obóz, towarzyszą mi ciarki na ciele, ale też setki pozytywnych myśli i mnóstwo pomysłów na ten czas. To będzie wspaniały tydzień, z blisko setką osób, będących tam z własnymi postanowieniami i chęcią zmiany. A ja obiecuję, że postaram się z całego serca, wraz z moim Teamem zmotywować Was do osiągnięcia Waszych celów, do sięgnięcia po nowe marzenia, zmiany życia na lepsze, bo zdrowsze. Będę z Wami i dla Was w 100 procentach 💪❤ A tym, którzy zaglądają na mój profil… Przypominam o moim KONKURSIE @diet_training_by_ann ♥ Mimo wielu obowiązków codziennie obserwuje każdego z Was a wybrane osoby nagradzam niespodziankami, których mam jeszcze wieeele. Pomóżmy się wiośnie obudzić☀🌱🌷 _____________________________ @katrinblackmamba @andzia_healthy_team @ola_dec_ @basiasmirnow_trainer @kuba_healthy_team @coachkuba_ @patryk_puczylowski @arturzolkiewicz @justyna_mruk @adammruk @ev_yoga @a_krajowska_dietetyk #healthyteam #annalewandowska #CAMPBYANN

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...