Ewa Farna jest w ciąży! Piosenkarka pokazała ciążowy brzuszek!

Ewa Farna o swoich największych wpadkach na scenie! Jak je komentuje?

Ewa Farna słynie z dystansu do siebie. Gwiazda nie zraża się niepowodzeniami i idzie dalej. Artystka zdradziła, jakie były jej największe wpadki na scenie. Jesteście ciekawi?

Ewa Farna o swoich największych wpadkach na scenie!

Ewa Farna w tym roku obchodzi dziesięciolecie pracy artystycznej. Gwiazda znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Również i jej zdarzają się drobne wpadki podczas występów. Byłyście kiedyś w podobnej sytuacji?

– Jedna z nich była taka zwyczajna. Miałam  buty na obcasie: takie piękne buty do pięknej sukienki. Miałam wyjść na scenę z nowym singlem i bezpośrednio przed tym… złamał mi się ten obcas! Ale udało nam się jakoś temu zaradzić. Ale takie małe rzeczy zdarzają mi się non stop” – przyznała piosenkarka w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Feralny występ

Jednak największa wpadka zdarzyła jej się podczas jednej z ważnych gal. Na szczęście fani stanęli na wysokości zadania, a artystka również wyciągnęła wnioski z nieudanego występu.

– Ale taką poważna wpadkę miałam jedną. To był nieudany występ. To pamiętam. Był straszny. Fani na szczęście super zareagowali i powiedzieli: „trudno, zdarzyło się, idziemy dalej”. Ja również wyciągnęłam z tego wnioski i tyle – mówiła Ewa Farna.

Prawdziwy przyjaciel

Przyjaciół poznaje się w biedzie – to prawda! Jeśli coś idzie nie po myśli piosenkarki, to zawsze może wyżalić się swojemu chłopakowi 🙂

– Ja ze swoim chłopakiem jestem non stop w busie, w zespole, w domu. Ale chce ci się wracać i jak cię coś wkurza – to do niego. Jak się coś cieszy – to do niego. Jak czegoś potrzebujesz, na przykład wyrzucić z siebie emocje – dzwonisz do niego. Jest po prostu moim kumplem” – mówiła artystka.

https://www.instagram.com/p/BWVmbLzAgOf/?taken-by=ewa_farna93&hl=pl

Wspominacie swoje wpadki czy wolicie o nich zapomnieć?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93

ZOSTAW ODPOWIEDŹ