Ewa Farna: „Dla mnie bycie żoną to coś więcej”

Ewa Farna o swoich największych wpadkach na scenie! Jak je komentuje?

Ewa Farna słynie z dystansu do siebie. Gwiazda nie zraża się niepowodzeniami i idzie dalej. Artystka zdradziła, jakie były jej największe wpadki na scenie. Jesteście ciekawi?

Ewa Farna o swoich największych wpadkach na scenie!

Ewa Farna w tym roku obchodzi dziesięciolecie pracy artystycznej. Gwiazda znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Również i jej zdarzają się drobne wpadki podczas występów. Byłyście kiedyś w podobnej sytuacji?

– Jedna z nich była taka zwyczajna. Miałam  buty na obcasie: takie piękne buty do pięknej sukienki. Miałam wyjść na scenę z nowym singlem i bezpośrednio przed tym… złamał mi się ten obcas! Ale udało nam się jakoś temu zaradzić. Ale takie małe rzeczy zdarzają mi się non stop” – przyznała piosenkarka w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Feralny występ

Jednak największa wpadka zdarzyła jej się podczas jednej z ważnych gal. Na szczęście fani stanęli na wysokości zadania, a artystka również wyciągnęła wnioski z nieudanego występu.

– Ale taką poważna wpadkę miałam jedną. To był nieudany występ. To pamiętam. Był straszny. Fani na szczęście super zareagowali i powiedzieli: „trudno, zdarzyło się, idziemy dalej”. Ja również wyciągnęłam z tego wnioski i tyle – mówiła Ewa Farna.

Prawdziwy przyjaciel

Przyjaciół poznaje się w biedzie – to prawda! Jeśli coś idzie nie po myśli piosenkarki, to zawsze może wyżalić się swojemu chłopakowi 🙂

– Ja ze swoim chłopakiem jestem non stop w busie, w zespole, w domu. Ale chce ci się wracać i jak cię coś wkurza – to do niego. Jak się coś cieszy – to do niego. Jak czegoś potrzebujesz, na przykład wyrzucić z siebie emocje – dzwonisz do niego. Jest po prostu moim kumplem” – mówiła artystka.

Wlaczajcie Polsat. Jeszcze o 21:50 zabrzmi nasz #bumerang 😊🎸🎹

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Wspominacie swoje wpadki czy wolicie o nich zapomnieć?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...