Kto jest faworytem Agnieszki Włodarczyk w drugiej edycji „Azja Express”?

Kto jest faworytem Agnieszki Włodarczyk w drugiej edycji „Azja Express”? Nie zgadniecie!

Agnieszka Włodarczyk wraz z przyjaciółką Marysią Konarowską w pierwszej edycji programu „Azja Express” dotarły aż do finału. Aktorki przegrały tylko z Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim. Gwiazdy z zaciekawieniem oglądają drugą odsłonę reality show. Kogo Agnieszka Włodarczyk uznaje za faworytów do zwycięstwa?

Pierwsza edycja była lepsza?

Kobiecy duet Agnieszki Włodarczyk i Marysi Konarowskiej doskonale poradził sobie w pierwszej edycji „Azja Express”. Dziewczyny z odcinka na odcinek radziły sobie coraz lepiej. Aktorki wykazały się strategicznym myśleniem oraz sprawnością fizyczną. Nic dziwnego, że szło im bardzo dobrze i dotarły aż do finału. Przegrały jedynie z męskim duetem – Ludwikiem Borkowskim i Michałem Żurawskim.

Oglądamy Azja Express 2?

Opublikowany przez Agnieszka Włodarczyk na 13 września 2017

Agnieszka Włodarczyk ogląda też drugą edycję „Azji Express”, jednak uważa, że pierwsza odsłona była lepsza, gdyż uczestnicy nie wiedzieli, czego mają się spodziewać. Teraz gwiazdy wiedziały, jak się przygotować do wyprawy, więc nie było elementu zaskoczenia.

„Oczywiście uważam, że pierwsza edycja „Azja Express” była dużo fajniejsza. Tutaj uczestnicy mogli się przygotować, zabrać ze sobą ultralekkie rzeczy itd. Więc mili łatwiej. Nie było tego elementu zaskoczenia. My nie wiedzieliśmy kompletnie, co się wydarzy” – wyznała Agnieszka Włodarczyk w rozmowie z Party.pl.

Kto jest faworytem Agnieszki Włodarczyk w drugiej edycji „Azja Express”?

„Nie pamiętam, czy to powiedział Leszek Stanek czy Michał Piróg, że te pary, które są w drugiej edycji są odpowiednikami tych ludzi ze starej edycji, więc jestem ciekawa, kim w tej nowej edycji jestem ja” – zastanawiała się gwiazda.

My sądzimy, że aktorka może utożsamiać się z Martą Wierzbicką i Oliwią Cabaj. Jak je ocenia? Niestety jedna z pań musi pożegnać się z programem…

„Bardzo urocze, prawdziwe, naturalne. Nie stresują ich własne emocje. Są sobą. Potrafią przeklnąć i się śmiać i płakać, więc dobrze im wróżę” – mówiła Agnieszka Włodarczyk.

Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj odpadły z "Azja Express", ale jedna z nich musi zostać! Zobaczcie najlepsze fragmenty odcinka 🙂 http://bit.ly/2zh3sNp

Opublikowany przez Azja Express TVN na 11 października 2017

Myślicie, że jedna dziewczyn wygra program? Której parze najbardziej kibicujecie?

——————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...