Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę

Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę? Najlepszy sposób!

Anna Kalczyńska zachwyca zgrabną sylwetką. Dziennikarka stacji TVN urodziła troje dzieci i wciąż dobrze wygląda. Jak ona to robi? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę? Najlepszy sposób!

Anna Kalczyńska może pochwalić się superzgrabną sylwetką. Gwiazda już od lutego regularnie ćwiczy. Chce wzmocnić ciało, zgubić kilka kilogramów i poczuć się ze sobą lepiej.

„Mam plan, by ćwiczyć regularnie aż do lata. Chcę zgubić kilka kilogramów, wzmocnić sylwetkę przed wakacjami i poczuć się lepiej z własnym ciałem.Co roku mam takie zrywy i zaczynam regularnie odwiedzać siłownię, bo przyznam, że tego nie lubię. Ale trener pan Andrzej, jest bardzo zawzięty i mi nie odpuszcza. Obym tym razem wytrwała!” – zdradziła Anna Kalczyńska w rozmowie z “Faktem”.

https://www.instagram.com/p/BevwDfhhZlh/?taken-by=annakalczynskam

Anna Kalczyńska przekonuje, że podstawą dbania o siebie jest aktywość fizyczna. Chodzi jej przede wszystkim o siłę mięśni, ale także regularne uprawianie sportu sprawia, że ma się więcej energii do działania. 

„Wcale nie wyglądam aż tak dobrze. Bywam na dietach cateringowych. To wspaniały pomysł, by zadbać o siebie. Ale podstawą jest sport. Zaczęłam dbać o swoje ciało może nawet nie pod kątem dbania o linię, ale głównie o siłę mięśni. (…) Sport jest konieczny do tego, by mieć energię, być pozytywną osobą!”- mówi Anna Kalczyńska w rozmowie z „Party”.

Skąd brać motywację?

Kup karnet na zajęcia fitness – to będzie najlepsze rozwiązanie, jeśli nie chcesz ćwiczyć w domu. Namów też przyjaciółkę, mamę czy siostrę do wspólnej gimnastyki, poczujesz się pewniej, a przy okazji porozmawiacie oraz wymienicie się nowymi doświadczeniami. Będziecie się też motywować do działania.

https://www.instagram.com/p/BgOtMQEg_i9/?taken-by=annakalczynskam

Niech inni wiedzą

Powiedz rodzinie, przyjaciołom oraz znajomym o swoich postanowieniach – niech wiedzą, że zaczęłaś dbać o siebie. Będą cię motywować. Im więcej osób pozna Twoje zamierzenia, to tym trudniej będzie się z wycofać, a może jednocześnie zainspirujesz kogoś do aktywności fizycznej?

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annakalczynskam/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ