Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę

Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę? Najlepszy sposób!

Anna Kalczyńska zachwyca zgrabną sylwetką. Dziennikarka stacji TVN urodziła troje dzieci i wciąż dobrze wygląda. Jak ona to robi? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę? Najlepszy sposób!

Anna Kalczyńska może pochwalić się superzgrabną sylwetką. Gwiazda już od lutego regularnie ćwiczy. Chce wzmocnić ciało, zgubić kilka kilogramów i poczuć się ze sobą lepiej.

“Mam plan, by ćwiczyć regularnie aż do lata. Chcę zgubić kilka kilogramów, wzmocnić sylwetkę przed wakacjami i poczuć się lepiej z własnym ciałem.Co roku mam takie zrywy i zaczynam regularnie odwiedzać siłownię, bo przyznam, że tego nie lubię. Ale trener pan Andrzej, jest bardzo zawzięty i mi nie odpuszcza. Obym tym razem wytrwała!” – zdradziła Anna Kalczyńska w rozmowie z “Faktem”.

Anna Kalczyńska przekonuje, że podstawą dbania o siebie jest aktywość fizyczna. Chodzi jej przede wszystkim o siłę mięśni, ale także regularne uprawianie sportu sprawia, że ma się więcej energii do działania. 

“Wcale nie wyglądam aż tak dobrze. Bywam na dietach cateringowych. To wspaniały pomysł, by zadbać o siebie. Ale podstawą jest sport. Zaczęłam dbać o swoje ciało może nawet nie pod kątem dbania o linię, ale głównie o siłę mięśni. (…) Sport jest konieczny do tego, by mieć energię, być pozytywną osobą!”- mówi Anna Kalczyńska w rozmowie z “Party”.

Skąd brać motywację?

Kup karnet na zajęcia fitness – to będzie najlepsze rozwiązanie, jeśli nie chcesz ćwiczyć w domu. Namów też przyjaciółkę, mamę czy siostrę do wspólnej gimnastyki, poczujesz się pewniej, a przy okazji porozmawiacie oraz wymienicie się nowymi doświadczeniami. Będziecie się też motywować do działania.

Niech inni wiedzą

Powiedz rodzinie, przyjaciołom oraz znajomym o swoich postanowieniach – niech wiedzą, że zaczęłaś dbać o siebie. Będą cię motywować. Im więcej osób pozna Twoje zamierzenia, to tym trudniej będzie się z wycofać, a może jednocześnie zainspirujesz kogoś do aktywności fizycznej?

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annakalczynskam/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...