Za ile Doda kupiła swoje najdroższe buty?

Doda wyszła za mąż! Nawet goście weselni byli zaskoczeni!

Doda zaskoczyła swoich fanów! Piosenkarka ogłosiła, że w minioną sobotę wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest przyjaciel Emil Stępień. Ślub kościelny i wesele odbyło się w Hiszpanii. Goście dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się, że jadą na ślub piosenkarki!

Doda wyszła za mąż! Nawet goście weselni byli zaskoczeni!

Doda zrobiła niespodziankę! Gwiazda ogłosiła, że w minioną sobotę, 14 kwietnia, wzięła ślub kościelny ze swoim przyjacielem Emilem Stępniem. Para zna się 2,5 roku. Gwiazda powiedziała „TAK” w Hiszpanii. Goście weselni dopiero w ostatnim momencie dowiedzieli się, że jadą na ceremonię.

“Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów… Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” – napisała Doda.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba,…

Opublikowany przez Doda 14 kwietnia 2018

Dobry, mądry i oddany mężczyzna

“W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem” – napisała kilka  godzin później  piosenkarka.

Gratulujemy!

Emil Stępień jest producentem filmowym. Pracował m.in. nad ostatnią częścią “Pitbulla”. Doda nagrała piosenkę do produkcji “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a ostatnio zagrała w kolejnej części – “Pitbull. Ostatni pies”.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za…

Opublikowany przez Doda 14 kwietnia 2018

Życzyła mu dobrej żony

Jeszcze niedawno piosenkarka składała Emilowi serdeczne życzenia i życzyła mu… dobrej żony!

“2 lata 😉 mało , nie mało …ale dokładnie tyle lat , płynąc na metaforycznej łódce ,przez wzburzone wody życia ,mam przy sobie przyjaciela ,który bezinteresownie zawsze mnie wspiera,który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził sie w najgorszych sytuacjach stojąc ze mną ramie w ramie,a to w show-biznesie jest nierealne .Sama tego doświadczyłam przez 20 lat pracy . Swietny profesjonalista i niezwykle pracowity człowiek. Wiele sie od niego w naszej pracy ucze i z podziwem patrzę jak tylko dzięki swojej wiedzy,pasji i ambicji zbudował wartość firmy ,na które wyprodukowane przez nią filmy przychodzą miliony Polaków u nas w kraju i za granicą.Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca ,tylko super przygoda ! Mam nadzieje ,ze może powiedzieć to samo o mnie ,a jak nie 😈to tego mu właśnie życzę na 41 urodziny bo prawdziwa przyjaźń to skarb ! No i pięknej ,dobrej żony!Jak będzie dobrze gotować to melduje się już na obiady niedzielne ;)sto lat Emil” – napisała Doda na Instagramie.

 

 


Źródło zdjęć: www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...