Za ile Doda kupiła swoje najdroższe buty?

Doda wyszła za mąż! Nawet goście weselni byli zaskoczeni!

Doda zaskoczyła swoich fanów! Piosenkarka ogłosiła, że w minioną sobotę wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest przyjaciel Emil Stępień. Ślub kościelny i wesele odbyło się w Hiszpanii. Goście dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się, że jadą na ślub piosenkarki!

Doda wyszła za mąż! Nawet goście weselni byli zaskoczeni!

Doda zrobiła niespodziankę! Gwiazda ogłosiła, że w minioną sobotę, 14 kwietnia, wzięła ślub kościelny ze swoim przyjacielem Emilem Stępniem. Para zna się 2,5 roku. Gwiazda powiedziała „TAK” w Hiszpanii. Goście weselni dopiero w ostatnim momencie dowiedzieli się, że jadą na ceremonię.

“Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów… Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” – napisała Doda.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba,…

Opublikowany przez Doda 14 kwietnia 2018

Dobry, mądry i oddany mężczyzna

“W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem” – napisała kilka  godzin później  piosenkarka.

Gratulujemy!

Emil Stępień jest producentem filmowym. Pracował m.in. nad ostatnią częścią “Pitbulla”. Doda nagrała piosenkę do produkcji “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a ostatnio zagrała w kolejnej części – “Pitbull. Ostatni pies”.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za…

Opublikowany przez Doda 14 kwietnia 2018

Życzyła mu dobrej żony

Jeszcze niedawno piosenkarka składała Emilowi serdeczne życzenia i życzyła mu… dobrej żony!

“2 lata 😉 mało , nie mało …ale dokładnie tyle lat , płynąc na metaforycznej łódce ,przez wzburzone wody życia ,mam przy sobie przyjaciela ,który bezinteresownie zawsze mnie wspiera,który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził sie w najgorszych sytuacjach stojąc ze mną ramie w ramie,a to w show-biznesie jest nierealne .Sama tego doświadczyłam przez 20 lat pracy . Swietny profesjonalista i niezwykle pracowity człowiek. Wiele sie od niego w naszej pracy ucze i z podziwem patrzę jak tylko dzięki swojej wiedzy,pasji i ambicji zbudował wartość firmy ,na które wyprodukowane przez nią filmy przychodzą miliony Polaków u nas w kraju i za granicą.Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca ,tylko super przygoda ! Mam nadzieje ,ze może powiedzieć to samo o mnie ,a jak nie 😈to tego mu właśnie życzę na 41 urodziny bo prawdziwa przyjaźń to skarb ! No i pięknej ,dobrej żony!Jak będzie dobrze gotować to melduje się już na obiady niedzielne ;)sto lat Emil” – napisała Doda na Instagramie.

 

 


Źródło zdjęć: www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...