Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie w wypadku? Zaskakujące wyznanie!

Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie w wypadku? Zaskakujące wyznanie!

31 sierpnia obchodziliśmy 21. rocznicę śmierci księżnej Diany. Okazuje się, że jej przyjaciółka Simone rok przed tragedią przewidziała wypadek samochodowy. Kobieta podzieliła się z księżną swoją wizją, a wszystko to słyszał nastoletni książę Harry! 

Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie w wypadku? Zaskakujące wyznanie!

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Jechała wtedy autem wraz ze swoim partnerem Dodim Al-Fayedem. Para uciekała wtedy przed paparazzi. Mężczyzna zmarł na miejscu. księżną przewieziono do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. 

Okazuje się, że rok przed śmiercią Diany, jej przyjaciółka przewidziała wypadek samochodowy, a wszystko słyszał książę Harry.

– Nigdy nie zapomni incydentu, który miał miejsce pewnego listopadowego popołudnia w 1996 roku, kiedy przebywał akurat w pałacu Kensington. Po porannych zakupach oglądali film o Bondzie z przyjaciółką Diany Simone Simmons, która wpadła z wizytą. Harry leżał na kanapie z głową na kolanach matki, a kobiety rozmawiały. Diana od pewnego czasu interesowała się spirytualizmem i astrologią, a Simmons była wówczas uzdrowicielką w klinice Hale w londyńskim Regent’s Parku. Diana uczyła się od niej technik leczniczych, które wypróbowywała na chłopcach. Simone w oczach Harry’ego uchodziła za „szczególną osobę”; intrygowało go, że istnieją ludzie obdarzeni, jak mawiała jego matka, niezwykłymi zdolnościami – czytamy w książce „Harry. Biografia” autorstwa Katie Nicholl.

Co było dalej?

„W pewnej chwili Simone, przekonana, że Harry usnął, nachyliła się do przyjaciółki i podzieliła z nią przeczuciem, które nie dawało jej spokoju. „Jaki wypadek?”, szepnęła Diana. „Z czyim udziałem, Simone?”. „Nie wiem”, odpowiedziała tamta. „Widzę cztery osoby w samochodzie i straszną kraksę. Nie mam pojęcia, kim są te osoby”. Nie wiedziały, że Harry usłyszał każde słowo; dopiero po wielu latach wyznał swemu przyjacielowi, że jasnowidzka opowiedziała jego matce o strasznym wypadku samochodowym” – czytamy w książce.

Harry bardzo przeżył śmierć mamy. Nie mógł pogodzić się z tragedią, więc postanowił, że będzie chował głowę w piasek, nie chcąc zmierzyć się z demonami przeszłości. Po wielu latach książę zdecydował się na terapię. Zaczął pracować nad sobą. Dostrzegł, że jeszcze z wieloma sprawami musi się uporać.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ