Urszula Dębska wróciła do „Pierwszej miłości”

Czy Urszula Dębska wróci do „Pierwszej miłości”? Nie mamy dobrych wiadomości!

Urszula Dębska w „Pierwszej miłości” grała dziewięć lat. Niedawno jej bohaterka przeżywała trudne chwile. W minionym sezonie Sabina zapadła w śpiączkę. Nikt nie wiedział, czy wyzdrowieje. Jednak Wekslerówna wybudziła się, ale nie mogła chodzić, dlatego poleciała do Anglii na rehabilitację. Aktorka w krótkim filmiku pożegnała się z fanami. Czy wróci na plan serialu? Niestety nie mamy dobrych wiadomości! Przeczytajcie, co wyznała Urszula Dębska!

Czy Urszula Dębska wróci do „Pierwszej miłości”? Nie mamy dobrych wiadomości!

Sabina Weksler przez wiele tygodni była w śpiączce. Ten wątek wzbudzał wiele emocji wśród fanów serialu. Telewidzowie bardzo chcieli, aby ich ulubiona bohaterka przeżyła. Na szczęście wybudziła się ze śpiączki, ale okazało się, że nie może chodzić, dlatego musi wylecieć do Anglii na rehabilitację. Urszula Dębska zniknęła z serialu. Czy powróci jeszcze na plan?

Aktorka nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek pojawi się w „Pierwszej miłości”, na obecną chwilę nic jej na ten temat nie wiadomo. Czy tęskni za serialem?

„Co ma być, to będzie, a na razie mnie nie ma. Czy nie tęsknię? Oczywiście, że tęsknię. Za każdym planem się trochę tęskni, bo to jest cudowna praca i cudowni ludzie. Ja właściwie większość ludzi cały czas spotykam, więc ciężko zatęsknić.

Czy wrócę i kiedy to nie wiem i niestety nic nie mogę na razie powiedzieć, ale na razie zostawmy, że nie, bo póki co, to nic mi nie wiadomo na ten temat” – mówiła aktorka w rozmowie z „Party”.

Tęsknicie za Sabiną Weksler?

Nie ma pełnego happy endu

“Bardzo mocno kibicowaliście Sabinie, żeby się obudziła. Mogliście już zobaczyć, że się obudziła. Niestety nie ma pełnego happy endu, bo niestety nie chodzi. W związku z powyższym postać troszkę znika. Będzie na rehabilitacji w Anglii, więc jest to minimalne pożegnanie, bo jest wyjazd. Natomiast trzymajcie dalej za nią kciuki. Bardzo dziękuję za tyle miłych, ciepłych słów i komentarzy” – powiedziała Urszula w pożegnalnym nagraniu Urszula Dębska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...