Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem: 99% to moje pioruny

Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem: 99% to moje pioruny

Ewa Chodakowska od dawna z wzajemnością zakochana jest w swoim mężu. Para spędza ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę, a ich miłość ciągle rośnie. Jak im udaje się zachować ten stan przez tyle lat? A czy trenerka kłóci się ze swoim partnerem? Wiemy!

Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem: 99% to moje pioruny

Ewa Chodakowska spędza z mężem prawie każdą wolną chwilę. Para również razem współpracuje i tworzy doskonały duet. Czy oni sobą się nie nudzą, a przynajmniej nie mają siebie dość? Wiemy!

„Wiele razy jestem pytana,
jak to jest tak żyć z mężem 24h na dobę .. non stop .. przez okrągły rok ??? No.. ja się pytam, jak inaczej?
Mam swojego ulubionego człowieka przy sobie dzień i noc .. mojego najlepszego kumpla, z którym idę przez życie ❣️ I to nie tak, ze zawsze spływamy mlekiem i miodem ?? Ziemia się trzęsie regularnie .. trzęsienie trwa od 5 do 15 minut,
żeby za chwile wszystko wróciło do normy, jakby nigdy nic ??‍♀️ Nie ma o gniewie ? i cichych dniach ?.
Babki .. nie ma też jednej recepty na szczęście .. Każda z nas musi napisać swój przepis po swojemu.. tak żeby i jednej i drugiej stronie smakowało ❤️ – ” – zdradziła Ewa Chodakowska na Instagramie.

Internautki podejrzewały, że to Ewa powoduje nieporozumienia w związku. Jak jest naprawdę?

„Cos czuje ze Choda to trzęsienie ziemi powoduje. ???” – napisała jedna z fanek.

„99% to moje pioruny ?” – potwierdziła trenerka.

Kto się lubi, ten się czubi!

https://www.instagram.com/p/B42JF3tH7_j/

Ewa Chodakowska obchodziła 6. rocznicę ślubu

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis  poznali się w 2009 roku na jednej z greckich wysp. Ewa Chodakowska poleciała tam na wakacje. Między Polką a przystojnym Grekiem szybko nawiązała się nic sympatii. To dla niego przeprowadziła się na kilka lat do Grecji. Potem namówiła ukochanego, aby przenieśli się do Polski. Nie było łatwo przekonać go do zmiany miejsca zamieszkania, gdyż w swoim kraju miał już wypracowaną pozycję, a w Polsce musiałby zaczynać wszystko od nowa. Po powrocie do Polski Ewa Chodakowska zaczęła realizować się jako trenerka personalna. Coraz więcej osób jej ufało, a ona sama stawała się sławna.  W 2013 roku para zaręczyła się, a ponad pół roku później wzięła ślub.

https://www.instagram.com/p/B4xM8TFn0iV/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ