Ania Lewandowska podbija niemiecki rynek! To będzie hit?

Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce . Gwiazda od lat mieszka z mężem w Niemczech, ale to w naszym kraju ma najwięcej fanów. Jednak wszystko to może już wkrótce zmienić się! Na niemieckim rynku w grudniu pojawi się książka gwiazdy!

Ania Lewandowska podbija niemiecki rynek!

Anna Lewandowska od dawna pracuje na swój sukces. Odkąd pożegnała się z karierą sportsmenki, wybrała inną drogę swojego rozwoju. Przede wszystkim zajęła się propagowaniem zdrowego stylu życia. Gwiazda prowadzi treningi, nagrywa płyty z ćwiczeniami, zajmuje się poradami dietetycznymi, ma swój sklep ze zdrową żywnością, prowadzi blog, a także pisze książki. Jedna z nich po raz pierwszy trafi do niemieckich księgarni. Gratulujemy sukcesu!

„Już 9-go grudnia na rynku NIEMIECKIM ukaże się moja druga książka zatytułowana➡️ „Fit & schlank mit Anna”.? Niezmiernie się cieszę, że zainteresowanie moimi poradami cały czas rośnie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. W poniedziałek 25-go listopada spotkam się z dziennikarzami w Monachium, żeby opowiedzieć o książce” – napisała szczęśliwa Ania Lewandowska na swoim Instagramie.

Czekamy na kolejne premiery innych książek trenerki na zagranicznych rynkach!

https://www.instagram.com/p/B5CsD3Ih-xQ/

Trzeba zaryzykować

Wiele osób nie może nadziwić się, jaki sukces osiągnęła Anna Lewandowska. Co prawda, trenerka ma sławnego męża, jednak znacznie więcej osiągnęła dzięki własnej pracy. Jej wysiłki wiążą się często z wyjściem ze strefy komfortu. Choć nie jest to łatwe i wymaga odwagi, to właśnie dzięki przełamywaniu swoich barier można osiągać znacznie więcej niż kiedyś się marzyło. Gwiazda zachęca do podejmowania prób. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Trzeba marzyć!

„Inni zaryzykowali i odnieśli SUKCES❤️, a Ty nadal rozmyslasz: “uda się, nie uda, uda, nie uda …” Nie często lubimy stanowcze zmiany o 180 stopni, nie lubimy wyjścia ze strefy komfortu. To naturalne, że obawy są, ja też je miałam, ale podjęłam próbę… Nie jedną rezygnację z czegoś, nie jedno ryzyko, nie jedną zmianę. Dlaczego? Bo mam marzenia!” –czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

A Wy jakie macie marzenia?

Uda się tylko wtedy, jeśli spróbujesz!

https://www.instagram.com/p/B5I_6w4hkaW/

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ