Gwiazdy żegnają Konrada Gacę

Nie żyje Konrad Gaca. Jak on kochał swoją córeczkę…

W wieku 42 lat zmarł Konrad Gaca –  znany specjalista zajmujący się żywieniem oraz treningami. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Przedsiębiorca osierocił kilkuletnią córeczkę, którą kochał nad życie. Co o niej mówił?

Nie żyje Konrad Gaca

Konrada Gacę znaleźli jego bliscy dziś około godz. 5 rano w jego domu pod Lublinem. Na razie policja wyklucza udział osób trzecich. Sprawę bada lubelska prokuratura.

Konrad Gaca stworzył program „Mądre Odchudzanie GACA SYSTEM”, dzięki któremu wiele osób pożegnało się z dodatkowymi kilogramami. Prowadził również swój program w telewizji.  Był też sportowcem oraz finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

Wielka miłość

Konrad Gaca bardzo cieszył się, gdy okazało się, że jego żona jest w ciąży. Mówił, że Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Szybko okazało się, że dziewczynka ma wadę genetyczną. To była druzgocąca wiadomość.

„Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Na początku szaleliśmy z żoną ze szczęścia, zwariowałem na punkcie tego maleństwa. Chciałem chronić córkę, uczyć ją, pokazać jej świat. Niestety ze zdrowiem naszego maleństwa nie było najlepiej, lekarze podejrzewali wadę genetyczną – miała nie widzieć i nie słyszeć. I to było tak naprawdę wszystko, co wiedzieliśmy, nikt nie potrafił postawić jednoznacznej diagnozy. Specjaliści rozkładali ręce, a my – ja i żona – byliśmy zdruzgotani i przerażeni. Żaden rodzic nie jest przygotowany na wiadomość o chorobie swojego dziecka” – mówił mężczyzna w jednym z wywiadów dla slysze.inz.waw.pl o córce.

https://www.instagram.com/p/BZYKzq9FdYA/?taken-by=konradgaca

Dzięki intensywnej rehabilitacji dziewczynka jest w coraz lepszej formie fizycznej. Widzi i wszystko słyszy.

„Emilka może cieszyć się dziś wszystkimi dźwiękami i kolorami świata. Chciałbym odwdzięczyć się losowi za to, że odzyskała sprawność” – mówił Gaca.

„Kiedy jest bardzo intensywnie, kiedy czasami brakuje tchu… macie tak?… to tylko czekam, żeby wziąć Emi❤️ na ręce i zawsze zakochuje się na nowo, a baterie ładują się jak oszalałe i wojownik budzi się we mnie na nowo?” – napisał mężczyzna pod jednym ze swoich zdjęć.

https://www.instagram.com/p/BZ38TKslRZw/?taken-by=konradgaca

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/konradgaca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ