Gwiazdy żegnają Konrada Gacę

Nie żyje Konrad Gaca. Jak on kochał swoją córeczkę…

W wieku 42 lat zmarł Konrad Gaca –  znany specjalista zajmujący się żywieniem oraz treningami. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Przedsiębiorca osierocił kilkuletnią córeczkę, którą kochał nad życie. Co o niej mówił?

Nie żyje Konrad Gaca

Konrada Gacę znaleźli jego bliscy dziś około godz. 5 rano w jego domu pod Lublinem. Na razie policja wyklucza udział osób trzecich. Sprawę bada lubelska prokuratura.

Konrad Gaca stworzył program “Mądre Odchudzanie GACA SYSTEM”, dzięki któremu wiele osób pożegnało się z dodatkowymi kilogramami. Prowadził również swój program w telewizji.  Był też sportowcem oraz finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

Wielka miłość

Konrad Gaca bardzo cieszył się, gdy okazało się, że jego żona jest w ciąży. Mówił, że Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Szybko okazało się, że dziewczynka ma wadę genetyczną. To była druzgocąca wiadomość.

“Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Na początku szaleliśmy z żoną ze szczęścia, zwariowałem na punkcie tego maleństwa. Chciałem chronić córkę, uczyć ją, pokazać jej świat. Niestety ze zdrowiem naszego maleństwa nie było najlepiej, lekarze podejrzewali wadę genetyczną – miała nie widzieć i nie słyszeć. I to było tak naprawdę wszystko, co wiedzieliśmy, nikt nie potrafił postawić jednoznacznej diagnozy. Specjaliści rozkładali ręce, a my – ja i żona – byliśmy zdruzgotani i przerażeni. Żaden rodzic nie jest przygotowany na wiadomość o chorobie swojego dziecka” – mówił mężczyzna w jednym z wywiadów dla slysze.inz.waw.pl o córce.

Dzięki intensywnej rehabilitacji dziewczynka jest w coraz lepszej formie fizycznej. Widzi i wszystko słyszy.

“Emilka może cieszyć się dziś wszystkimi dźwiękami i kolorami świata. Chciałbym odwdzięczyć się losowi za to, że odzyskała sprawność” – mówił Gaca.

“Kiedy jest bardzo intensywnie, kiedy czasami brakuje tchu… macie tak?… to tylko czekam, żeby wziąć Emi❤️ na ręce i zawsze zakochuje się na nowo, a baterie ładują się jak oszalałe i wojownik budzi się we mnie na nowo💪” – napisał mężczyzna pod jednym ze swoich zdjęć.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/konradgaca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

308 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Red is bad
Red is Bad chwali lewicowe powstanie… myląc jego datę

Marka "odzieży patriotycznej" Red is Bad wrzuciła na swoje social media grafikę, która wywołała lawinę...