Dominika Gwit dosadnie odpowiada na pytania fanów. Aktorka ma dość pytań o dietę?

Dominika Gwit i jej odmieniona sylwetka. Zaskakująca metamorfoza

To zasługa pięknej kreacji?
Dominika Gwit
 
Aktorka Dominika Gwit przeszła kolejną, zaskakującą przemianę. Należy zaznaczyć, że dziewczyna od dawna nie pojawiała się na salonach. Ostatnio jednak pojawiła się na premierze spektaklu o tytule „Pomoc domowa”. Aktorka gra w nim jedną z ról. Wszyscy zwrócili uwagę na odmieniony wygląd Gwit. Dziewczyna wykorzystała okazje do pochwalenia się swoją nową figurą i metamorfozą, jaką przeszła. Jak aktorka wygląda w nowym wydaniu?

Aktorka swoją popularność zawdzięcza roli w kontrowersyjnym, i głośnym filmie „Galerianki”, w roku 2009. Po tym debiucie Dominika zaczęła pojawiać się w innych, popularnych serialach. Swego czasu jednak postanowiła skupić się na karierze na deskach teatru. Dziś właśnie tam możemy ją zobaczyć najczęściej.

Poza teatrem, Dominika nie narzekać na brak obowiązków. Dziewczyna wydaje się być naprawdę zapracowana. Ostatnie tygodnie to dla niej przygotowania do premiery spektaklu „Pomoc domowa”. Odbyła się ona 10 grudnia, w poniedziałek. Aktorka pokazała się w Warszawie, na uroczystej gali. Gwit zaskoczyła wszystkich swoją, nową sylwetką.

Ubyło jej kilka kilogramów przez odpowiednią stylizację?

Przy okazji spektaklu „Pomoc domowa”, dziewczyna przeszła zauważalną metamorfozę. Na premierze mogliśmy ją oglądać w nowym wydaniu, którego do tej pory nie znaliśmy. Na gale przybyła w eleganckiej, oszałamiającej kreacji – bordowej, połyskującej, długiej sukni do samej ziemi. Dobrała do niej masywne kolczyki, a wszystko dopełnił odpowiedni kolorystycznie makijaż. Uwagę przykuwa również nowa fryzura Dominiki. Aktorka przyzwyczaiła nas do rozpuszczonych włosów, tym razem jednak mieliśmy okazję zobaczyć ją w wysoko upiętym koku.

Stylizacja Dominiki Gwit, z premiery „Pomocy domowej” podkreśliła to co powinna – atuty dziewczyny. Ukrywając jednocześnie wszelkie niedoskonałości figury. Wszystko to dzięki odcięciu pod biustem, które służy sylwetce Dominiki. Oczywiście dostrzegli to również fani aktorki. Ci wciąż zachwycają się zmianą Dominiki.

„Wow! Suknia wymiata”,

„Jak gwiazda Hollywood, pięknie!”,

„Domi, wyglądasz wspaniale, gratulujemy premiery!”,

„Piękna sukienka”,

„Dominika, można czerpać z twojej radości pełnymi garściami! Piękna stylizacja” – komentowali internauci.

Nonono, brawo!

 

 

https://www.instagram.com/p/B57e1LeJDtD/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ