Gdzie polscy piłkarze zamieszkali w Soczi? Jest bardzo luksusowo!

Gdzie polscy piłkarze zamieszkali w Soczi? Jest bardzo luksusowo!

Polscy piłkarze są już w Rosji. Przez najbliższe dni sportowcy będą doskonalić swoją formę, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas pierwszego meczu z drużyną Senegalu. Na szczęście po treningach będą mogli się zregenerować się w  5-gwiazdkowym hotelu Hyatt. Zobaczcie, jak mieszkają nasi sportowcy oraz jakie czekają na nich atrakcje!

Gdzie polscy piłkarze zamieszkali w Soczi? Jest bardzo luksusowo!

Luksusowy hotel Hyatt leży blisko centrum Soczi, jest położony nad brzegiem Morza Czarnego. 

“Usytuowany jest w samym sercu legendarnego kurortu nad Morzem Czarnym, przy pierwszej linii brzegowej, tuż przy słynnej nadmorskiej promenadzie przy ulicy Primorskaya. Ten nowy luksusowy hotel na Riwierze Morza Czarnego znajduje się kilka minut od głównych instytucji kulturalnych i rekreacyjnych miasta, portu pasażerskiego, restauracji, luksusowych sklepów, nocnych klubów i innych atrakcji. Lotnisko Soczi w Adler znajduje się zaledwie 20 km od hotelu, dzięki czemu Hyatt Regency Soczi jest doskonałym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności” – czytamy na stronie internetowej hotelu.

Polscy piłkarze będą mogli relaksować się w basenie, a także na prywatnej plaży. W każdym pokoju znajdują się okna sięgające od podłogi do sufitu i przestronne balkony, z których roztaczają się spektakularne widoki na lokalną scenerię. Zobaczcie! 

Got the itch to get up and go? Explore our new Weekend Getaway deals and find your next destination: http://spr.ly/6184DcOc6

Opublikowany przez Hyatt 12 czerwca 2018

There's no day like #AustraliaDay to take in the beauty of Park Hyatt Sydney from any hemisphere. Lounge in the summer…

Opublikowany przez Hyatt 26 stycznia 2016

Pokoje piłkarzy

W hotelu znajduje się 170 pokoi i 28 apartamentów z wygodnymi udogodnieniami, takimi jak biurko, dostęp do internetu, klimatyzacja, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar oraz całodobowa obsługa pokoju. Wszystkie pokoje są wyposażone w innowacyjne udogodnienia. W pomieszczeniach jest klimatyzacja, telewizja satelitarna oraz kablowa.

Opublikowany przez Hyatt 15 stycznia 2015

Opublikowany przez Hyatt 15 stycznia 2015


Źródło zdjęć: twitter.com/GrzegKrychowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1908 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?

Książę Harry wraz z żoną gościł w organizacji charytatywnej "Bristol’s Empire Fighting Chance". Tam spotkał...