Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Kożuchowska: Małgosi matce to nie przeszkadzało, Małgosi aktorce już tak

Małgorzata Kożuchowska jest aktywną mamą. Wraz z mężem wychowuje kilkuletniego Jaśka, a także możemy zobaczyć ją w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jak wspomina pierwsze lata po ciąży? Jaki jest jej synek? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Małgorzata Kożuchowska: Małgosi marce to nie przeszkadzało, Małgosi aktorce już tak

Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą mamą, jednak czas ciąży był dla niej trudny. Nie czuła się dobrze, brała leki, a później przez dłuższy czas nie mogła schudnąć. 

„Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, organicznie. Ja nie miałam takiego szczęścia. Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało, Małgosi aktorce – już tak” – przyznała w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Mimo, że tłumaczyła sobie, że potrzebuje czasu, by dojść do formy, to jednak odczuwała dużą presję. Wiedziała, że w „Rodzince.pl” czekają na nią, więc chciała jak najszybciej wrócić do dawnej kondycji.

„Tłumaczyłam sobie: Jestem karmiącą mamą, nie mogę zostać w domu i zajmować się tylko dzieckiem, więc mam prawo wyglądać, jak wyglądam. I już. Pamiętaj, że od lat, kręcąc choćby Rodzinkę.pl, jestem zobligowana kontraktami. Ekipa serialu i tak pauzowała jeden sezon przez moją zagrożoną ciążę. I wszyscy przebierali nogami, czekając na to, kiedy wrócę. Rozumiałam to” – mówiła gwiazda.  

https://www.instagram.com/p/Bp9mtprnxnx/?utm_source=ig_embed

Jaki jest jej synek Janek?

„(…) Ma ciemne oczy jak Bartek, ale jasne włosy jak ja i robi moje miny, ma poczucie humoru” – zdradziła aktorka.

Małgorzata Kożuchowska wyszła za mąż, gdy miała 37 lat, synka urodziła jeszcze później. 

„Dlatego dbam o zdrowie i kondycję – też dla niego. Chcę jego partnerem do ważnych rozmów. Zawsze powtarzam, że dla mnie wyznacznikiem młodości jest pewien rodzaj ciekawości świata, ludzi, nowości”- mówiła aktorka. 

https://www.instagram.com/p/B5x8ij9ADze/

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ