Odwołano nowy program Ewy Drzyzgi

Odwołano nowy program Ewy Drzyzgi! Dlaczego? Jaki jest komentarz stacji?

Ewa Drzyzga w już najbliższą sobotę miała poprowadzić nowy program – „36,6”. Jednak okazało się, że władze stacji odwołały emisję pierwszego odcinka. Co się stało?

Nowy program

W październiku 2016 roku dowiedzieliśmy się, że „Rozmowy w toku” po szesnastu latach schodzą z anteny. Fani bardzo żałowali, że to już koniec ich ulubionego programu. 

Jednak Edward Miszczak powiedział, że nie wyobraża sobie, aby dziennikarka miała zniknąć z telewizji, dlatego zaproponował jej prowadzenie medycznego talk-show o nazwie „36,6”. Dziennikarka przeprowadzi rozmowy z wieloma specjalistami na tematy dotyczące zdrowia. Drzyzga zawsze będzie mogła liczyć na pomoc eksperta – lekarza.

„Nie zorientowałam się, że zaczynam coś nowego, cały czas wydaje mi się, że jestem w pracy, bo mi każą coś wymyślać, czytać, czyli robić to, co robiłam do tej pory. Tematy medyczne nie były mi obce też w programie „Rozmowy w toku”. Po prostu będę tego miała więcej. Trochę jestem zaniepokojona tym, że za mało wiem. Na szczęście u mego boku będzie stały ekspert ze wszystkimi najważniejszymi tytułami” – mówiła dziennikarka w rozmowie z portalem Party.pl.

Ewa Drzyzga skupiła się przede wszystkim na czytaniu fachowej literatury.

„Nagrań w studiu w tej chwili jest mniej, ale dużo więcej czasu muszę poświęcić na przygotowanie się do rozmowy ze specjalistami czy do prezentacji eksperymentów, w których podpowiadam , co nam szkodzi, a co jest dla naszego organizmu dobre. Trzeba przeczytać dużo fachowej literatury, a to nie jest proste, zwłaszcza kiedy potem tę swoją wiedzą lub niewiedzę musisz konfrontować z ekspertami – mówiła Drzyzga w rozmowie z magazynem „Grazia”.

Premierę programu zaplanowano na 18 marca.

„Studio w budowie. Tak to wyglądało jeszcze całkiem niedawno. Efekty będziecie mogli zobaczyć już za 5 dni! W sobotę 18 marca o 18.00” – pisała na Facebooku kilka dni temu dziennikarka.

Odwołano nowy program Ewy Drzyzgi!

Jednak nowy program zniknął z ramówki! Okazało się, że „36,6” zostanie wyemitowane dopiero w kwietniu. W najbliższe soboty zamiast medycznego talk-show będziemy mogli obejrzeć powtórki „Kuchennych Rewolucji” z Magdą Gessler.

„Potwierdzam, że program Ewy Drzyzgi wystartuje 1 kwietnia. Zmiana daty była spowodowana decyzją programową” – poinformowało Biuro Prasowe TVN.

Czekacie na nowy program z Ewą Drzyzgą?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Drzyzga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ