Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? To nie była „Rodzinka.pl”!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – czy para już nie jest razem? Wszystko na to wskazuje

Kryzys, rozstanie czy plotki?

Wiktoria Gąsiewska w odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to młoda para w naszym polskim show biznesie. Która jeszcze do niedawna wydawała się być nierozłączna. Pokazywali się wspólnie na wszystkich ważnych wydarzeniach, razem pracowali, spędzali czas i wakacje. Czym oboje chwalili się w swoich social mediach. Od pewnego czasu jednak, zaczęły krążyć plotki o kryzysie w ich związku. Ostatnio także plotki te podkręcił wymowny wpis aktorki. Czy to faktycznie koniec wielkiej, medialnej miłości?
 
Bajkowa miłość:

Historia Gąsiewskiej oraz Zdrójkowskiego była jak z komedii romantycznej. Młoda para poznała się na planie zdjęciowym serialu – para grała w nim zakochanych. Długo jednak nie udawali. Po kilku wspólnych latach na planie, parę połączyło prawdziwie uczucie. Zakochanych razem mogliśmy oglądać między innymi w programie „Dance dance dance”. To tam tanecznym krokiem, wytańczyli sobie finał, a ostatecznie zwyciężyli w tym show. Para była nierozłączna. Nie tak dawno wspólnie odpoczywali w Izraelu, na rajskich wakacjach. Obecnie jednak ich fani czują się zaniepokojeni, bo obiegła ich nieciekawa informacja. Z informacji podawanych na niektórych internetowych portalach, wynika, że Wiktoria oraz Adam rozstali się!

Czy para się rozstała?

Tabloidy rozpisują się na temat kryzysu w tym związku. Między innymi Pudelek donosił ostatnio, że para pokłóciła się na planie zdjęciowym serialu „Rodzinka.pl”.

„Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić.”

Teraz okazuje się, że słowa te mogą być prawdą, i że para faktycznie się rozstała. Ostatnio Gąsiewska swojego Instagrama dodała fotografie, z wymownym opisem:

„Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa.”

Wszyscy podejrzewają, że te słowa mogą nawiązywać do relacji z Zdrójkowskim. Co więcej, jak wynika z medialnych doniesień, para od końca listopada przestała „lajkować” sobie zdjęcia w internetowych galeriach. A jak pamiętamy z dawnych czasów, wcześniej aktor praktycznie pod każdym zdjęciem aktorki zostawiał lajki, i komentarze. Teraz tego nie ma. Jaka jest przyczyna? 

Czy to tylko kryzys, czy faktycznie rozstanie?

https://www.instagram.com/p/B58AZFgjxkv/

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ