Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? To nie była „Rodzinka.pl”!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – czy para już nie jest razem? Wszystko na to wskazuje

Kryzys, rozstanie czy plotki?

Wiktoria Gąsiewska w odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to młoda para w naszym polskim show biznesie. Która jeszcze do niedawna wydawała się być nierozłączna. Pokazywali się wspólnie na wszystkich ważnych wydarzeniach, razem pracowali, spędzali czas i wakacje. Czym oboje chwalili się w swoich social mediach. Od pewnego czasu jednak, zaczęły krążyć plotki o kryzysie w ich związku. Ostatnio także plotki te podkręcił wymowny wpis aktorki. Czy to faktycznie koniec wielkiej, medialnej miłości?
 
Bajkowa miłość:

Historia Gąsiewskiej oraz Zdrójkowskiego była jak z komedii romantycznej. Młoda para poznała się na planie zdjęciowym serialu – para grała w nim zakochanych. Długo jednak nie udawali. Po kilku wspólnych latach na planie, parę połączyło prawdziwie uczucie. Zakochanych razem mogliśmy oglądać między innymi w programie „Dance dance dance”. To tam tanecznym krokiem, wytańczyli sobie finał, a ostatecznie zwyciężyli w tym show. Para była nierozłączna. Nie tak dawno wspólnie odpoczywali w Izraelu, na rajskich wakacjach. Obecnie jednak ich fani czują się zaniepokojeni, bo obiegła ich nieciekawa informacja. Z informacji podawanych na niektórych internetowych portalach, wynika, że Wiktoria oraz Adam rozstali się!

Czy para się rozstała?

Tabloidy rozpisują się na temat kryzysu w tym związku. Między innymi Pudelek donosił ostatnio, że para pokłóciła się na planie zdjęciowym serialu „Rodzinka.pl”.

„Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić.”

Teraz okazuje się, że słowa te mogą być prawdą, i że para faktycznie się rozstała. Ostatnio Gąsiewska swojego Instagrama dodała fotografie, z wymownym opisem:

„Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa.”

Wszyscy podejrzewają, że te słowa mogą nawiązywać do relacji z Zdrójkowskim. Co więcej, jak wynika z medialnych doniesień, para od końca listopada przestała „lajkować” sobie zdjęcia w internetowych galeriach. A jak pamiętamy z dawnych czasów, wcześniej aktor praktycznie pod każdym zdjęciem aktorki zostawiał lajki, i komentarze. Teraz tego nie ma. Jaka jest przyczyna? 

Czy to tylko kryzys, czy faktycznie rozstanie?

Zobacz także:

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....