Majdan i Rozenek

Czy Radek Majdan chciałby zostać tatą? Jaki ma kontakt z synami Rozenek?

Radosław Majdan był gościem programu Magdy Mołek W roli głównej”. Piłkarz zdradził, czy myśli o powiększeniu rodziny oraz jakie ma relacje z synami Małgorzaty Rozenek.

Majdan i Rozenek

Chłopiec czy dziewczynka?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wzięli ślub we wrześniu. W programie „Azja Express” para zdobyła wielką sympatię widzów. Perfekcyjna Pani Domu nie kryje, że myśli o powiększeniu rodziny. Czy Radosław Majdan też chciałby mieć dziecko?  Sportowiec zdradził Magdzie Mołek, że bardzo chciałby mieć córeczkę.  

„Mam wspaniałą rodzinę i chciałabym ją powiększyć. Mam nadzieję, że będziemy mieli córkę” – mówił piłkarz.

Jakie relacje ma piłkarz z synami Rozenek?

Jego ukochana ma już dwoje synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Piłkarz uważa, że ma bardzo dobry kontakt ze Stasiem i Tadeuszem. Wie, że chłopcy są bardzo ważni dla Małgosi. Na początku sportowiec bał się, że między nim a chłopcami „nie zaiskrzy”. Na szczęście szybko okazało się, że synowie polubili Radka.

„Ja zdaję sobie sprawę, że jej synowie są dwoma najważniejszymi mężczyznami w jej życiu. Wiem, że jeśli między nami nie będzie tej pozytywnej energii to nie będzie dobrze. Dlatego cieszę się bardzo, że od początku między nami zaiskrzyło. Jak zobaczyłem młodszego to popatrzył na mnie i powiedział: „Fajne masz tatuaże”. To są wspaniali chłopcy, których nie można nie kochać. Są fantastyczni. Ja też bardzo lubię dzieci, dlatego nie muszę się zmuszać. Jest też takie powiedzenie, że jeśli mężczyzna kocha kobietę, to z automatu kocha też jej dzieci. Oczywiście, martwiłem się, że oni mogą mnie nie polubić”- wspomina Radosław.

Już niedługo?

Radek Majdan mówi, że lubi dzieci. Myślicie, że nie może doczekać się, aż sam zostanie tatą?


Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Radosław Majdan

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ