Konflikt Palucha i Tymka?

Właściciel BOR wyjaśnia ta sytuację.

Ostatnio Paluch na swoim fanpage’u udostępnił nowy singiel Tymka – “Kłapią gębą”, komentując: “Kozak”. W komentarzach natychmiast rozpętała się burza. Słuchaczy nie ukrywali swojego rozczarowania. Zarzucili oni szefowi BOR zdradę ideałów:

“To dalej Biuro Ochrony Rapu czy już Popu? Tatuaże nie robią z Ciebie rapera… Najpierw wytyki w stronę Peji i Younga, a teraz to… Oj, sami sobie dołki kopiecie.”

“Obstawiam, że to bait, bo jeśli nie, to cały przekaz w twoich nutach traci sens.”

“To ten Tymek, który jeszcze niedawno “śpiewał”, że robi pop nie rap??? Biuro Ochrony Rapu taaa…”

“Jeśli to nie żart, to w takim razie płyta „Czerwony dywan” jest żartem.”

“Weź, co Ty promujesz. Już totalnie spadasz na dno. Zamiast pójść w stronę Kalego, nagrać oldshool, to nagrywasz z łakami i promujesz łaków.”

A to jedynie część komentarzy fanów Palucha.

Wśród słuchaczy zawrzało również z innego powodu. W sieci wciąż krążą plotki o konflikcie Palucha z Tymkiem. Wszystko zaczęło się od fake’owej grafiki, która skutecznie udawała wpisy z Instastories – obu raperów. Tymek rzekomo wyśmiewał Palucha, twierdząc, że Paluch zazdrości mu sukcesu singla “Język ciała”, który może się pochwalić 82 mln wyświetleń na YouTube. W ramach rewanżu starszy kolega miał straszyć młodszego. W rzeczywistości oczywiście żadne z tych stories nie miało miejsca. Niektórzy jednak uwierzyli w jego autentyczność.


“Wstawił to prześmiewczo, przecież Tymek zaczepiał Palca.” Stwierdził jeden z słuchaczy. Paluch jednak szybko wyprowadził go z błędu, wyjaśnił, że między panami nie ma żadnego konfliktu.

“Uwierzyłeś w trolling z zaczepianiem ? Nie wstawiłem tego prześmiewczo. tylko ten numer (jak i kilka innych jego kawałków) jest dobry. Zobaczyłeś zdjęcie z napisem i uwierzyłeś, że tak było. Przyjmij to do wiadomości, że nabrałeś się na trolla ?” Napisał raper.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

636 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Sieciówka Forever 21 na skraju bankructwa

Czy właściciele ogłoszą upadłości marki? Sieciówka, która na rynku działa od 35 lat właśnie znalazła...