[VIDEO] Pies pozwolił im odzyskać chęć do życia

W momencie, gdy tracimy grunt pod dogami i jesteśmy bliscy załamania, ważne by mieć przy sobie kogoś, kto pokaże nam, jak dalej żyć. Czasem zdarza się, że tym kimś okazuje się być pies. 

video pies nauczyl checi do zycia

W serii kampanii zrealizowanej przez Pedegree, firma stara się pokazać psy nie tylko jako zwierzęta, które kupujemy dla własnej przyjemności, lecz jako przyjaciół, którzy są w stanie pomóc nam nawet w najtrudniejszych momentach.

W jednej z reklam Pedegree przedstawia Liz Oleski, samotną matkę, która nagle traci wzrok. Najprostsze czynności stają się dla niej ogromnym wyzwaniem. Wtedy w jej życiu pojawia się Brice, pies, który pomógł jej na nowo cieszyć się życiem.

– Na początku zastanawiałam się, czy to na pewno dobry pomysł, by powierzyć swoje życie psu. Nie sądziłam jednak, że ten pies stanie się po prostu częścią mnie – tłumaczy w filmie Liz Oleska.

{youtube}hkDTNniSF9w|600|450|0{/youtube}

Mimo że Liz nigdy nie ma szans na odzyskanie wzroku, do jej życia wróciła jasność.

O tym, że psy wydobywają z nas to co najlepszy i są przy nas nawet w najtrudniejszych, wie również Dan Lasko, żołnierz i bohater innej reklamy Pedegree.  Podczas misji wojennej mężczyzna wpadł w zasadzkę, a na skutek obrażeń stracił nogę. Lasko musiał przywyknąć do nowej rzeczywistości i poradzić sobie ze zespołem stresu pourazowego, który wyniósł z wojny. Na każdym kroku był przy nim przyjaciel, który pokazywał, że wszystko będzie dobrze.

{youtube}H4BosVk1SRghkDTNniSF9w|600|450|0{/youtube}

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ