„Moja kochana Ania stała się produktem”. Czy powstanie film o Przybylskiej?

Co dalej z filmem o Ani Przybylskiej? W ogóle nie powstanie?!

Pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej cały czas wbudza wiele emocji. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że produkcja w ogóle nie powstanie. Teraz głos w tej sprawie zabrała siostra aktorki! Co powiedziała?

Co dalej z filmem o Ani Przybylskiej? W ogóle nie powstanie?!

Produkcja „Gwiazda” ma opowiadać o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Aktorka miała 36 lat. Reżyserem jest wieloletni przyjaciel aktorki, Radosław Piwowarski.

„Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe- mówił reżyser w rozmowie z „Vivą!”.

Mężczyzna uważa też, że gwiazda chciałaby, aby film o niej był radosny, dlatego stwierdził, że powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Na taką decyzję miała też wpływ rodzina aktorki.

„Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty. Wszelkie decyzje dotyczące filmu podejmujemy wspólnie: ja, siostra Ani, Agnieszka i Jarek z dziećmi- niedawno mówiła mama Anny Przybylskiej w rozmowie z „Na żywo”.

Nic nie wiadomo

Jednak w mediach pojawiły się niepokojące wieści, według których prace na planie jeszcze nie ruszyły… Jak potoczą się losy produkcji? Siostra gwiazdy uchyla rąbka tajemnicy. Obecnie cieszy się, że powstała książka o Ani, ale co z filmem?

„Nie wiemy co będzie dalej i czy film powstanie. Cieszymy się tym co mamy, czyli książką o Ani, która właśnie wyszła. To chcemy celebrować, bo to jest pewna rzecz- przyznała Agnieszka Kubera w rozmowie z „Faktem”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ