Lewandowska o macierzyństwie

Anna Lewandowska: To zdjęcie przedstawia moje najważniejsze marzenia. Osobisty wpis trenerki!

Anna Lewandowska opublikowała trzy różne zdjęcia swojego brzucha. Pod fotkami zamieściła osobisty wpis dotyczący jej marzeń. Trenerka wyznaje, że od zawsze chciała mieć dziecko. Jednak to nie są wszystkie jej plany! Co jeszcze zdradziła gwiazda?

Anna Lewandowska: To zdjęcie przedstawia moje najważniejsze marzenia. Odważny wpis trenerki!

Anna Lewandowska pokazała swoje trzy zdjęcia robione w różnym okresie życia. Zdaje sobie sprawę, że większość osób skupi się na wyglądzie jej brzucha, jednak dla niej fotki te przedstawiają najważniejsze marzenia.

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.445872758865268.1073741828.261359397316606/1445786442207223/?type=3&theater

„Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary❤️?.

Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca??, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach?… Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.??” – pisze trenerka na Instagramie.

Wielkim marzeniem Ani Lewandowskiej było urodzenie dziecka. Uważa, że bycie mamą jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która jej przydarzyła. Córeczka motywuje trenerkę do rozwoju, ale także przypomina o tym, co naprawdę jest ważne.

„Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ???” – zdradza żona kapitana polskiej reprezentacji.

Świadoma Polka

Drugim marzeniem jest pragnienie inspirowania kobiet do dbałości o siebie w ciąży. Niezwykle istotna jest odpowiednia dieta, a także aktywność fizyczna. Gwiazda przypomina, że w zdrowym ciele mamy, zdrowe dziecko!

„Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.

Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO.?” – pisze gwiazda.

Harmonia przede wszystkim

Trzecim marzeniem jest zachowanie równowagi. Ukochana Roberta Lewandowskiego przypomina, że nigdy też nie można zapominać o sobie. Trzeba dbać o siebie, zachowywać równowagę oraz spełniać swoje plany.

„Trzecim jest zachowanie równowagi????. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym.

Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko.

✔️Trzy zdjęcia, ✔️trzy marzenia, ✔️trzy wnioski.

??Dbajcie o siebie.

??Zachowajcie równowagę.

??Realizujcie swoje plany” – podsumowuje gwiazda.

A jakie są wasze trzy marzenia?

———————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ