Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć

Klara Lewandowska już ćwiczy z mamą! Trenerka pokazała ich urocze zdjęcie!

Ania Lewandowska uwielbia aktywność fizyczną. Ma nadzieję, że jej córeczka Klara również stanie się miłośniczką sportu. Na razie wszystko jest na dobrej drodze. Dziewczynka już ćwiczy ze swoją mamą. Zobaczcie urocze zdjęcie!

Największa inspiracja

Ania Lewandowska zaznacza, że wiele zawdzięcza ludziom, którzy ją motywowali. Byli to nauczyciele, trenerzy, wykładowcy i oczywiście jej mąż Robert. Jednak zwraca uwagę, że największą inspiracją są rodzice, dlatego trenerka stara się być wzorem dla swojej córeczki.

„NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY ??❤️

Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ.

??Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki,??trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, ??wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i ??mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE.

Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki❤️. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład” – pisze trenerka w mediach społecznościowych.

Klara Lewandowska już ćwiczy z mamą! Trenerka pokazała ich urocze zdjęcie!

Gwiazda uważa, że szczęśliwe dziecko jest największym życiowym sukcesem rodzica. Chce wyrabiać dobre przyzwyczajenia od najmłodszych lat. Wierzy, że Klara pokocha sport. Jak na razie wszystko idzie po jej myśli! 😉 Zobaczcie ich urocze zdjęcie!

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.445872758865268.1073741828.261359397316606/1454940297958504/?type=3&theater

„Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze?✌?️

Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. ??

Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry ???

Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci ?” – pisze trenerka.

Jakie dobre nawyki są dla was najważniejsze?

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ