Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania i Grzegorz Bardowscy wybrali już imię dla córki? Wiemy!

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” spodziewają się drugiego dziecka. Żona rolnika jest w zaawansowanej ciąży. Wiadomo, że na świat przyjdzie córka. Czy para wybrała już imię dla dziewczynki?

Ania i Grzegorz Bardowscy wybrali już imię dla córki? Znamy odpowiedź!

Ania i Grzegorz poznali się za pośrednictwem programu „Rolnik szuka żony”. Para szybko przypadła sobie do gustu, niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. Małżeństwu urodził się chłopiec, a teraz oczekują córeczki. Czy wybrali już dla niej imię?

Nie, nie mamy jeszcze. Wcześniej w programie powiedziałam, że jeśli to będzie dziewczynka to nazwiemy ją Marysia, Maria. Teraz jednak pojawiły się pewne wątpliwości. Zastanawiamy się, czy aby na pewno… Wiele jest imion, które nam się podobają, wybór jest trudny. Najgorsze jest to, że prawie każde imię niesie ze sobą jakieś wspomnienia, skojarzenia… Wiecie jak to jest, kojarzymy dane imię z osobą, którą wcześniej spotkaliśmy na naszej drodze. Te wspomnienia są pozytywne i negatywne i niestety często piękne imiona odpadają – mówiła Anna Bardowska w swoim vlogu.

https://www.instagram.com/p/Bz-rHhcDAsr/

Na początku ciąży Ania czuła się gorzej, ale teraz doszła już do siebie. Brzuszek coraz większy, a żona rolnika wygląda kwitnąco. Oby tak dalej, życzymy szczęśliwego rozwiązania i radości z nowego członka rodziny.

„Kochani! Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy, wiadomości. Często pytacie jak się czuję- początki były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. Dopiero jesteśmy na półmetku naszej brzuszkowej drogi” – niedawno pisała Ania Bardowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BzAsd6bjXvz/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ