Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z tańca i aktorstwa? Teraz gwiazda ma inne plany! Jakie?

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z tańca i aktorstwa? Teraz gwiazda ma inne plany! Jakie?

Agnieszka Kaczorowska  zdradza, że taniec i aktorstwo teraz schodzą na dalszy plan. Gwiazda niedawno otworzyła szkołę tańca. Czy teraz zamierza skupić się na rozwoju swojego nowego przedsięwzięcia? Jakie plany biznesowe ma aktorka serialu „Klan”?

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z tańca i aktorstwa? Teraz gwiazda ma inne plany! Jakie?

Agnieszka Kaczorowska jest wszechstronnie uzdolniona. Wiele osób ją zna z serialu „Klan”, w którym od lat wciela się postać Bożenki. Oprócz tego aktorka tańczy zawodowo. Wielokrotnie brała też udział w show „Taniec z gwiazdami”. Pod koniec września otworzyła własną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. Czy teraz aktorka chce się skupić na biznesie?

„To jest teraz moje główne pole działania. Czuję, że w dziedzinach, w których do tej pory działałam, spełniałam się, zrobiłam na tyle dużo, że wystarczy. Chciałabym teraz doświadczyć czegoś innego, ale chciałabym też czerpać z mojego doświadczenia, bo mimo młodego wieku, to mam 18 lat doświadczenia w świecie tańca i też trochę w telewizji. Chciałabym przekazywać to dalej, wnosić coś, uczyć najmłodszych” – wyznaje Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/photos/a.203719273137171.1073741838.155063554669410/853156714860087/?type=3&theater

To dopiero początek

Aktorka przyznaje, że świat biznesu dopiero odkrywa, ale wydaje jej się, że jest bardzo istotna dla niej droga zawodowa. Gwiazda serialu „Klan” zwraca uwagę, że pracuje nie tylko dla siebie, ale również dla innych ludzi. Chce, aby oni również mogli korzystać z jej osiągnięć.

„Teraz jest kolejny etap, świat biznesu. Dopiero go odkrywam, ale wydaje mi się, że jest to jedna z ważniejszych części mojego życia, ponieważ to coś po mnie zostawi. Pracuję na swoje, ale też dla innych ludzi. To nie jest tylko karmienie swojego ego kolejnymi medalami, tylko coś długoterminowego” – mówi Agnieszka Kaczorowska. 

Trzymamy kciuki!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Kaczorowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ