Iwona Pavlović staje w obronie Gimpera!

Iwona Pavlović staje w obronie Gimpera!

W internecie zawrzało za sprawą ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Do finału nieoczekiwanie przeszedł Gimper, co zaskoczyło wielu widzów i jurorów. Iwona Pavlović komentuje!

Iwona Pavlović staje w obronie Gimpera!

Ostatnio w „Tańcu z gwiazdami” było jeszcze bardziej gorąco niż zwykle, a wszystko za sprawą ostatniego odcinka przed wielkim finałem. Ostatecznie do walki finałowej staną Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimer” Działowy i Natalia Głębocka. Jednak wielu widzów uważa, że to Macademian Girl powinna wystąpić w finale zamiast Gimpera. Jury było bardzo zaskoczone takim obrotem sprawy, nie uszło to uwadze widzów.

Iwona Pavlović często komentowała, że Tomasz Działowy nie tańczy najlepiej, ale zdaje sobie sprawę, że to publiczność wybiera swoich ulubieńców i na nich głosuje.  

„Bardzo go szanuje, zresztą jak wszystkich uczestników TzG. Tomek nie tańczy dobrze i to mówię. Taka moja rola. Pilnować poprawności tańca towarzyskiego. Tylko tyle A publiczność ma prawo głosować….ostateczny wynik to sumą tego” – napisała Iwona Pavlović na Instagramie.

Hejtowi mówię”stop”

Jurorka prosi również internautów, aby przestali hejtować ją i Gimpera. Przypomina, że jej rolą jest ocenianie popisów tanecznych, a widzowie mają prawo głosować, jak chcą.

„Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. Taniec z Gwiazdami jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moja rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego, Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie” -czytamy na Instagramie.

Komu bardziej kibicujecie w „Tańcu z Gwiazdami” –
Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimer” Działowy i Natalia Głębocka

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ