Baron skomentował związek z Wieniawą. “Jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również”

Julia Wieniawa przekonywała, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją wyłącznie relacje zawodowe. Dziś nikt już nie wierzy w te zapewnienia. Baron w jednoznaczny sposób wypowiedział się na temat swojego związku z aktorką.

Julia Wieniawa jeszcze niedawno zapewniała, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją wyłącznie sprawy zawodowe. Nie dało się jednak ukryć, że celebryci mają się ku sobie. Fotoreporterzy podczas każdej imprezy byli bardzo czujni i żaden gest Julii Wieniawy w stosunku do Aleksandra nie uszedł ich uwadze.

Ostatnio gwiazda serialu Rodzinka.pl była widziana w towarzystwie 15-lat starszego gitarzysty w przytulnej restauracji. Para zamówiła wino i podczas spotkania nie szczędziła sobie czułych gestów. W pewnym momencie doszło nawet do namiętnego pocałunku. Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa znalazła szczęście u boku tego mężczyzny.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron pojawili się razem na imprezie. Dziennikarze nie mają już wątpliwości

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron spotykają się od dłuższego czasu. W mediach nie milkną spekulacje na temat łączącej ich relacji. W zeszłym tygodniu para po raz pierwszy pojawiła się razem na imprezie. Muzyk i aktorka wyszli z niej trzymając się za ręce. Dla wielu osób sprawa jest już całkowicie jasna.

Julia Wieniawa była najjaśniejszą gwiazdą podczas imprezy Magnum. Gwiazda serialu Rodzinka.pl zadebiutowała na wybiegu, a Baron kibicował jej na widowni. 20-letnia gwiazda TVP przyznała, że muzyk był dla niej ogromnym wsparciem. Gitarzysta zespołu Afromental powiedział jednak znacznie więcej na temat swoich relacji z Wieniawą. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

“Jestem szczęśliwy. Wierzę, że Julka również”. Baron wypowiedział się o związku z Julią Wieniawą

Aleksander Baron zabrał w końcu głos w sprawie swojego związku z Julią Wieniawą. Dziennikarze zapytali go wprost, czy znalazł szczęście u boku Julii. Odpowiedział bez zastanowienia:

– Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również – tak brzmiała odpowiedź zakochanego mężczyzny.

Julia Wieniawa podczas wszystkich imprez show biznesowych i wywiadów wygląda na bardzo szczęśliwą. Jej promienny uśmiech jest najlepszym komentarzem do słów Barona.

Zobacz również:

Białko zwierzęce zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Źródło: Gala.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4116 More posts in Newsy category
Recommended for you
VNM: „Musiałem na nowo nauczyć się pisać”

29 marca do sklepów trafił nowy album Venoma „Czuz Tu Daj Najs”. Jest to konceptualny krążek,...