Doda padła ofiarą oszusta

Doda padła ofiarą oszusta! Jak to komentuje?

W marcu Doda wystawiła jedno ze swoich aut na licytację. Dochód miał zostać przeznaczony na leczenie cierpiącego na zanik mięśni 2,5-letniego Fabiana Dargiewicza. Aukcję wygrał 30-letni mężczyzna, który zaoferował aż 500 tysięcy złotych. Niestety okazał się on oszustem, gdyż nie zamierzał zapłacić, a całą sprawę uznał za udany żart. Jak piosenkarka komentuje jego zachowanie?  

Nic z tego nie będzie?

W lutym Doda obchodziła swoje 33. urodziny. Z tej okazji gwiazda zorganizowała imprezę w jednym z luksusowych warszawskich klubów. Atrakcją przyjęcia był samochód Daewoo Matiz, którego wystylizowano na Cheshire Cat z „Alicja w Krainie Czarów”. Piosenkarka postanowiła przekazać urodzinowe auto na licytację, z której dochód miał zostać przeznaczony na rehabilitację 2,5-letniego Fabiana Dargiewicza z Olsztyna, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Aukcję wygrał 30-letni mężczyzna, który w ostatniej chwili zaoferował kwotę pół miliona złotych. Niestety później okazało się, że wcale nie zamierza zapłacić, a sprawę uznał za dobry żart.

Na fanpage Dody pojawiła się smutna informacja:

Z wielką przykrością informujemy, że licytację urodzinowego samochodu Dody „wygrał” 30 letni oszust – ciężko innymi słowami opisać człowieka, który bez skrupułów zadrwił z nadziei na lepsze jutro cierpiącego na zanik mięśni 2,5 letniego Fabianka i z premedytacja odebrał mu możliwość leczenia, jednocześnie umyślnie narażając jego zdrowie i życie. W ostatniej chwili, jako jedna z 29 osób licytujących przebił kwotę 500 tys. zł twierdząc, że „zrobił to dla żartu i nie ma zamiaru zapłacić”.

Postaramy się, aby oszust nie pozostał bezkarny. W najbliższym czasie planujemy zgłosić sprawę do prokuratury, a osoba odpowiedzialna za odebranie szansy na leczenie Fabiana Dargiewicza poniesie surowe konsekwencje swojego czynu.

Niech to będzie ostrzeżenie przed bezmyślnością oraz podobnymi oszustwami, nie tylko dotyczącymi naszej aukcji ale również innych użytkowników.

Jednocześnie zapewniamy, że zdrowie Fabiana Dargiewicza oraz pomoc dla niego w tej nierównej walce z chorobą są dla nas priorytetem i nie pozwolimy, aby poniósł konsekwencje ludzkiej podłości, jakiej niestety stał się ofiarą.

Na świecie jest tyle samo dobrych, co okrutnych ludzi, choć krzywda chorego dziecka boli bardziej” – czytamy na Facebooku.

Żywi nigdy nie tracą nadziei

Jednak Doda się nie poddaje! Ponownie wznowiono licytację samochodu wokalistki. Zysk oczywiście zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

„Wraz z Fundacją Allegro All For Planet nie poddajemy się! Licytacja samochodu urodzinowego Dody wraz z pierwszą przejażdżką z artystką sam na sam, z której zysk miał zostać przeznaczony na leczenie chłopca, rusza po raz kolejny pod tym linkiem.

Aukcja potrwa do 21 kwietnia”.

Doda padła ofiarą oszusta! Jak to komentuje?

Jak zaistniałą sytuację komentuje Doda?

„W głowie mi się nie mieści, jak można z premedytacją zniszczyć całą licytację i taką fantastyczną, realną cenę, która była w zasięgu ręki tego biednego chłopczyka, która zmieniłaby mu całkowicie życie, która by go uzdrowiła, która mogłaby mu uratować życie” – mówiła artystka w rozmowie z Party.pl.

Mamy nadzieję, że teraz uda się pomóc Fabiankowi! Trzymamy kciuki!

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ