Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak

Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak!

Anna Dereszowska i Rafał Maserak ostatnio przeżyli chwile grozy na pokładzie polskiego samolotu. To miał być zwykły lot z Warszawy do Szczecina. Stało się jednak inaczej…

Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak!

Anna Dereszowska i Rafał Maserak lecieli samolotem z Warszawy do Szczecina. Taki sposób podróży nie jest dla nich niczym nowym, ma dużo plusów, gdyż pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Aktorka i tancerz wielokrotnie gościli na pokładzie samolotu. Para wsiadła do Bombardiera Q400. Na początku było normalnie, potem jednak okazało się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem…

„Został nam przekazana informacja, że jesteśmy w sytuacji awaryjnego lądowania. Byliśmy przygotowani na lądowanie bez podwozia. Na szczęście podwozie się otworzyło i wylądowaliśmy bezpiecznie. Cóż, nie była to komfortowa sytuacja, ale wszyscy byli skoncentrowani na tym, by wypełnić procedury bezpieczeństwa” – mówił Rafał Maserak w rozmowie z serwisem Fakt24.

Również Anna Dereszowska wspomniała o niecodziennej sytuacji.  Jednak była w dobrym humorze. Nawet trzymały się jej żarty!

„Nie dolecieliśmy do Szczecina. Czeka na nas straż pożarna i psycholog. Rafał Maserak miał otwierać drzwi awaryjnie – żartowała gwiazda na Instagramie.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Co się tak naprawdę stało i czy rzeczywiście potrzebne było awaryjne lądowanie?

„Klapy goleni podwozia nie do końca się domknęły, dlatego załoga zdecydowała o zawróceniu samolotu na lotnisko i zbadaniu sprawy. Załoga nie widzi tego elementu z kokpitu, stąd taka decyzja. Wolimy chuchać na zimne i mieć pewność bezpieczeństwa pasażerów” – mówił Adrian Kubicki, rzecznik LOT-u, w rozmowie z portalem Money.pl.

Aktorka szybko musiała wracać do Warszawy.

„Dzień dobry! Życzę Wam wspaniałego, słonecznego dnia! W Szczecinie pięknie, za godzinę mam nadzieję sprawdzić czy w Warszawie jest podobnie ? Uściski!” – napisała Anna Dereszowska na Instagramie.

Na szczęście w drodze powrotnej nie było już żadnych kłopotów.

Lubicie latać samolotami?

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/dereszowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ