Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak

Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak!

Anna Dereszowska i Rafał Maserak ostatnio przeżyli chwile grozy na pokładzie polskiego samolotu. To miał być zwykły lot z Warszawy do Szczecina. Stało się jednak inaczej…

Awaryjne lądowanie polskiego samolotu. Na pokładzie Dereszowska i Maserak!

Anna Dereszowska i Rafał Maserak lecieli samolotem z Warszawy do Szczecina. Taki sposób podróży nie jest dla nich niczym nowym, ma dużo plusów, gdyż pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Aktorka i tancerz wielokrotnie gościli na pokładzie samolotu. Para wsiadła do Bombardiera Q400. Na początku było normalnie, potem jednak okazało się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem…

“Został nam przekazana informacja, że jesteśmy w sytuacji awaryjnego lądowania. Byliśmy przygotowani na lądowanie bez podwozia. Na szczęście podwozie się otworzyło i wylądowaliśmy bezpiecznie. Cóż, nie była to komfortowa sytuacja, ale wszyscy byli skoncentrowani na tym, by wypełnić procedury bezpieczeństwa” – mówił Rafał Maserak w rozmowie z serwisem Fakt24.

Również Anna Dereszowska wspomniała o niecodziennej sytuacji.  Jednak była w dobrym humorze. Nawet trzymały się jej żarty!

“Nie dolecieliśmy do Szczecina. Czeka na nas straż pożarna i psycholog. Rafał Maserak miał otwierać drzwi awaryjnie – żartowała gwiazda na Instagramie.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Co się tak naprawdę stało i czy rzeczywiście potrzebne było awaryjne lądowanie?

“Klapy goleni podwozia nie do końca się domknęły, dlatego załoga zdecydowała o zawróceniu samolotu na lotnisko i zbadaniu sprawy. Załoga nie widzi tego elementu z kokpitu, stąd taka decyzja. Wolimy chuchać na zimne i mieć pewność bezpieczeństwa pasażerów” – mówił Adrian Kubicki, rzecznik LOT-u, w rozmowie z portalem Money.pl.

Aktorka szybko musiała wracać do Warszawy.

“Dzień dobry! Życzę Wam wspaniałego, słonecznego dnia! W Szczecinie pięknie, za godzinę mam nadzieję sprawdzić czy w Warszawie jest podobnie 😄 Uściski!” – napisała Anna Dereszowska na Instagramie.

Na szczęście w drodze powrotnej nie było już żadnych kłopotów.

Lubicie latać samolotami?

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/dereszowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...