Marina Łuczenko Tokio

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na Hawajach! Ale ona wygląda!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybrali się w podróż poślubną dookoła świata. Najpierw zwiedzali Japonię, teraz nadszedł czas na gorące Hawaje! Zobacz niesamowite zdjęcia z ich wakacji!

Marina Łuczenko Tokio

Przystanek pierwszy: Japonia

Marina Łuczenko razem z Wojciechem Szczęsnym doskonale bawią się podczas swojej podróży poślubnej! Para najpierw wylądowała w Japonii. Dzięki Marinie mogliśmy zobaczyć, jak zakochani spędzają czas w zakręconym Tokio. Nie obyło się bez szalonych tańców – wspólne chwile w Kraju Kwitnącej Wiśni. A widok z okna hotelu zapiera dech w piersiach!

Przystanek drugi: Hawaje

Teraz nadszedł czas na Hawaje! Para wybrała hotel w Honolulu znajdujący się tuż Oceanem Spokojnym. Wojciech Szczęsny na swoim Instagramie zdradził, jaki para ma widok z okna! Niesamowity, prawda? Piłkarz jest pod tak dużym wrażeniem, że chce wrócić w to samo miejsce za rok.Trzymamy kciuki!

Wojciech Szczęsny w Honolulu

Najwięcej czasu para spędza na słynnej plaży Waikiki. Marina założyła wycięty kostium, który fantastycznie eksponuje jej zgrabną sylwetkę.

Marina Łuczenko Hawaje

Jednak najwięcej radości sprawia jej relaks w wodzie i pływanie w dmuchanym flamingu, którego dostała od męża. Piosenkarka jest zachwycona i pisze na Instagramie: „Tu jest najpiękniej. Nie mogliśmy lepiej trafić”.

Marina Łuczenko w bikini

Trudno się z tym nie zgodzić! Życzymy jak najlepszego dalszego odpoczynku i mnóstwo pięknych fotek!

 

Źródło zdjęć: Instagram i Facebook

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ