Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska o cieniach sławy. „Byłam wyzywana na przystankach autobusowych”

Joanna Koroniewska przez wiele lat grała Małgosię Mostowiak w „M jak miłość”. Ta rola nie przysporzyła jej sympatii widzów. Wiele osób miało trudności by odróżnić fikcję od rzeczywistości. Gwiazdę wielokrotnie spotykały niemiłe incydenty.

Joanna Koroniewska o cieniach sławy. „Byłam wyzywana na przystankach autobusowych”

Joanna Koroniewska grała Małgosię Mostowiak w „M jak miłość”. Jej bohaterka miała kilku mężów, a jednocześnie też nie stroniła od kochanków. Nie była lubianą postacią przez widzów. Zdarzało się, że starsze panie wyzywały aktorkę na ulicy.

„Miałam mnóstwo takich doświadczeń z racji grania mimo wszystko dość kontrowersyjnej postaci w „M jak miłość”. Nie wiem, jak jest teraz, ale dobrze pamiętam, jak to było parę lat temu. Moja bohaterka miała niewiele lat. Miała najpierw jednego męża, potem drugiego. Później trzeciego, a przy okazji jeszcze paru kochanków. Byłam wyzywana np. na przystankach autobusowych przez starsze panie, którym myliła się rzeczywistość serialowa z tą prawdziwą” – mówiła Joanna Koroniewska w rozmowie z WP Gwiazdy.

Ludzie mnie nie znosili

Joanna Koroniewska brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Jej postać w „M jak miłość” bezdusznie rzuciła wtedy faceta, więc wiele osób jej nie znosiło. Dostawała najmniej głosów od fanów. Uratowało ją to, że jurorzy doceniali jej tańce. Trochę czasu zajęło, gdy widzowie zorientowali się, że Joanna Koroniewska wcale nie jest Małgorzatą Mostowiak. 

„Kiedy moja postać rzuciła faceta w serialu, brałam akurat udział w „Tańcu z gwiazdami”. Po pierwszym odcinku byłam najniżej w tabeli. Ludzie mnie rzeczywiście nie znosili. Mnie poprzez postać, którą grałam. W programie uratowało mnie wówczas tylko to, że dostawałam wysokie noty od jurorów. W kolejnych odcinkach widzowie coraz bardziej mnie poznawali i przynajmniej część zrozumiała, że tańczy nie Małgosia, a Joanna Koroniewska” – wspominała aktorka.

Chcielibyście, żeby Joanna Koroniewska wróciła do serialu? Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza ponownie współpracować z ekipą „M jak miłość”. Myślicie, że to dobra decyzja?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannakoroniewska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ