Teresa Lipowska szczerze o Polsce. Co ją zasmuca?

Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Teresa Lipowska od osiemnastu lat wciela się w postać Barbary Mostowiak w „M jak miłość”. Aktorka uważa, że serial propaguje prorodzinne wartości, dlatego ma tak wielu fanów. A co by się stało, gdyby serial produkcja poinformowała o końcu serialu? Teresa Lipowska byłaby bardzo niepocieszona!

Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Teresa Lipowska bardzo lubi serial, w którym gra. Uważa, że szerzy on prorodzinne wartości, o których często zapomina się w dzisiejszym świecie.

„Rodzinom bardzo brak takiego scalenia, zrozumienia, zainteresowania się osobami starszymi. Miałam dużo sygnałów, gdzie ludzie mówili, że serial pomógł im spojrzeć na ich sprawy rodzinne trochę inaczej i pomóc. To jest bardzo ważne i dla nas ogromnie radosne” – cieszy się aktorka w rozmowie z „Party”.

Niektórzy widzowie traktują bohaterów „M jak miłość” jak członków rodziny. Bardzo często „spotykają” się z nimi przed telewizorem.

„Gramy dość naturalnie i często jesteśmy, bo są powtórki, to traktują nas trochę tak, jakbyśmy byli codziennie w domu. Mówią: Dzisiaj panią oglądałem, a teraz na ulicy widzę. Dziękują, że generalną sprawą w serialu jest serdeczność między ludźmi” – mówi aktorka.

O Barbarze wie wszystko

Okazuje się, że Teresa Lipowska ma spory wpływ na losy jej serialowej bohaterki. W końcu dobrze się znają od 18 lat. 😉 Aktorka nie wyobraża sobie, że serial miałby zniknąć z anteny.

„Bardzo polubiłam ludzi, z którymi pracuję, ekipę techniczną, aktorską, reżyserską, wobec czego jest to mój drugi dom. Jak przychodzę, to ja tu wszystko znam. Bardzo często wiem więcej niż scenarzyści, z którymi rozmawiam, i przystają na to, że jak powiem, że coś nie pasuje do postaci Barbary, to mówią: tak, Pani wie o tej Barbarze wszystko przez 18 lat, a ja mam 300–400 osób, z których każdą muszę obdzielić jakąś charakterologią. Mnie się z przyjemnością gra i bardzo się martwię, że kiedyś może się to skończyć” – mówi Teresa Lipowska.

Oglądacie „M jak miłość”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Teresa Lipowska – Unofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ