Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Teresa Lipowska od osiemnastu lat wciela się w postać Barbary Mostowiak w „M jak miłość”. Aktorka uważa, że serial propaguje prorodzinne wartości, dlatego ma tak wielu fanów. A co by się stało, gdyby serial produkcja poinformowała o końcu serialu? Teresa Lipowska byłaby bardzo niepocieszona!

Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Teresa Lipowska bardzo lubi serial, w którym gra. Uważa, że szerzy on prorodzinne wartości, o których często zapomina się w dzisiejszym świecie.

“Rodzinom bardzo brak takiego scalenia, zrozumienia, zainteresowania się osobami starszymi. Miałam dużo sygnałów, gdzie ludzie mówili, że serial pomógł im spojrzeć na ich sprawy rodzinne trochę inaczej i pomóc. To jest bardzo ważne i dla nas ogromnie radosne” – cieszy się aktorka w rozmowie z “Party”.

Niektórzy widzowie traktują bohaterów “M jak miłość” jak członków rodziny. Bardzo często “spotykają” się z nimi przed telewizorem.

“Gramy dość naturalnie i często jesteśmy, bo są powtórki, to traktują nas trochę tak, jakbyśmy byli codziennie w domu. Mówią: Dzisiaj panią oglądałem, a teraz na ulicy widzę. Dziękują, że generalną sprawą w serialu jest serdeczność między ludźmi” – mówi aktorka.

O Barbarze wie wszystko

Okazuje się, że Teresa Lipowska ma spory wpływ na losy jej serialowej bohaterki. W końcu dobrze się znają od 18 lat. 😉 Aktorka nie wyobraża sobie, że serial miałby zniknąć z anteny.

“Bardzo polubiłam ludzi, z którymi pracuję, ekipę techniczną, aktorską, reżyserską, wobec czego jest to mój drugi dom. Jak przychodzę, to ja tu wszystko znam. Bardzo często wiem więcej niż scenarzyści, z którymi rozmawiam, i przystają na to, że jak powiem, że coś nie pasuje do postaci Barbary, to mówią: tak, Pani wie o tej Barbarze wszystko przez 18 lat, a ja mam 300–400 osób, z których każdą muszę obdzielić jakąś charakterologią. Mnie się z przyjemnością gra i bardzo się martwię, że kiedyś może się to skończyć” – mówi Teresa Lipowska.

Oglądacie “M jak miłość”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Teresa Lipowska – Unofficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...