Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Nie zgadniecie, kto jej pomaga

Ania i Grzegorz Bardowscy spodziewają się drugiej pociechy. Poród już tuż, tuż! Żona rolnika właśnie przygotowuje wyprawkę dla dziecka. Jak jej idzie?

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży!

Ania i Grzegorz poznali się na planie programu „Rolnik szuka żony”. Szybko zapałali do siebie sympatią. Już podczas programu spędzali ze sobą dużo czasu. Niedługo potem odbył się ich ślub, a później na świecie pojawił się ich syn Jasiek. Obecnie Ania po raz drugi jest w ciąży. Tym razem para czeka na córeczkę. Właśnie przygotowuje wyprawkę. Prawie już wszystko ma, ale…

„Moja wyprawka dla dziecka jest prawie kompletna – przyznała Ania. Kącik dla małej jeszcze nie jest gotowy na razie wszystkie rzeczy zbieram do jednej szafy, układam, przekładam jak wariatka, bo te malutkie rzeczy są takie słodkie. Przy Janku tak miałam, myślałam, że przy drugim dziecku nie będę miała siły i czasu, ale jednak” – mówiła Ania Bardowska na YouTube.

Pozory mylą 😉 

Największy pomocnik

Okazuje się, że kilkuletni synek Janek nie może doczekać się, aż siostra przyjdzie na świat. Na razie aktywnie pomaga w kompletowaniu wyprawki. Ani Bardowskiej zależy, by chłopiec nadal wiedział, że jest dla rodziców bardzo ważny, a pojawienie się młodszej siostry niczego w tym względzie nie zmienia. 

“Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry?. Ogląda, dopytuje. Staram się, aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać ?” – wyznała Ania. 

Duże ułatwienie

Żona rolnika cieszy się, że w dzisiejszych czasach można robić zakupy przez internet. Dla ciężarnych mam, to duże ułatwienie, zwłaszcza że można usiąść na spokojnie w domowym zaciszu i po kilka razy oglądać tę samą rzecz.

“Przy drugiej ciąży też tak mam, że mogę te maleńkie rzeczy oglądać, przekładać po kilka razy, znacie to ?;) Swoją drogą bardzo się cieszę, że w naszych czasach można robić zakupy przez internet, dla mnie to wygoda, szczególnie teraz kiedy nie mam siły na długie spacery po centrach handlowych” – cieszy się Ania.

View this post on Instagram

To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku. Jest wśród nas, naszych dzieci tyle okropnych chorób nad którymi nie możemy zapanować, na które nie mamy wpływu. W przypadku % wybór jest prosty. Dzisiaj jest światowy dzień świadomości FAS #swiatowydzienfas#wciazyniepije

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...