Nosi rozmiar 38, ale w tych sieciówkach nie mieści się w 42

Nosi rozmiar 38, ale w tych sieciówkach nie mieści się w 42. Dla kogo, do cholery, Wy to szyjecie?

Monika Gabas, czyli Dr Lifestyle, jest 25-letnią studentką dietetyki. Dziewczyna prowadzi bloga o zdrowym odżywianiu i treningach. Jednak teraz zwraca uwagę na coś innego. Blogerka mimo, że ma smukłą sylwetkę, to nie może zmieścić się w dżinsy w swoim rozmiarze, które oferują najpopularniejsze sieciówki! Jej ostry wpis robi furorę w sieci! Ma rację?

Nosi rozmiar 38, ale w tych sieciówkach nie mieści się w 42. „Dla kogo, do cholery, Wy to szyjecie?”

Wpis Moniki Gabas wywołał wielkie poruszenie w internecie. Blogerka zwróciła uwagę na to, że nie mieści się w dżinsy w swoim rozmiarze, które oferują najpopularniejsze sieciówki. Dziewczyna zdrowo się odżywia, regularnie ćwiczy i może pochwalić się zgrabną sylwetką. Zazwyczaj nosi ubrania w rozmiarze 38, ale teraz sięgnęła po większe spodnie. Przezornie wybrała 42. Jednak okazało się, że i one są dla niej za małe!

Drogi Stradivariusie, Bershko, Zaro i reszto inditexowej bandy:Pozdrawiam Was serdecznie środkowym palcem w imieniu…

Opublikowany przez Dr Lifestyle na 2 sierpnia 2017

„Drogi Stradivariusie, Bershko, Zaro i reszto inditexowej bandy:

Pozdrawiam Was serdecznie środkowym palcem w imieniu wszystkich kobiet, które musiałyby użyć łyżki do butów i smaru, by wcisnąć się w Wasze dżinsy w swoim standardowym rozmiarze. 

To nie my jesteśmy niewymiarowe i nienormalne. To z Wami jest coś nie tak!

Na co dzień noszę rozmiar 38. Dawno pogodziłam się z tym, że u Was 40. Podchodzę do wieszaka, widzę dwa szparagi zamiast nogawek, więc profilaktycznie biorę 42.

I co? Widzicie na załączonym obrazku. Ku mojemu zaskoczeniu, udało mi się przecisnąć piętę (zdarzało się, że nawet ta część mojego ciała była za gruba na Wasze normy), a później było tylko gorzej.

Jeśli w rozmiar 42 nie mieści się 25-latka, która zdrowo się odżywia i regularnie uprawia sport, to dla kogo do cholery Wy to szyjecie?” – pyta oburzona Dr Lifestyle.

z 36 do 40!

Na odzew internautów nie trzeba było czekać. Wpis blogerki w kilkanaście godzin polubiło ponad 56 tysięcy osób. Wielu użytkowników Facebooka ma podobne doświadczenia.

„W końcu ktoś to poruszył. Jestem w dokładnie tej samej sytuacji i też ledwo mieszczę się w 42. Powiem więcej. Mam kilka bardzo starych ubrań o rozmiarze 38 w które mieszczę się bez problemu. Problem jest większy niż się wydaje. Jestem psychoterapeutką i często przechodzą do mnie dziewczyny, które uważają że są za grube (i tu nie chodzi o zaburzenia typu anoreksja czy bulimia, gdzie odbiór naszego ciała różni się od rzeczywistości). Gdy taka dziewczyna przejdzie się po sklepach i zobaczy, że nie mieści się w 42, to faktycznie przestanie jeść. KOSZMAR!”,

„Ja waze 55 kg i moje wymiary w obwodach nie zmienily się od ponad 10 lat i co. Zmienił się rozmiar ubrań z 36 do nawet 40 w mohito (spódnica) takie jaja”,

“A ja przezywalam ,ze nie wchodze w największy rozmiar .. I ,ze tak strasznie przytylam po ciąży … Dziękuje za pocieszenie 😁” – piszą internautki.

Też podzielacie zdanie blogerki?

——————————————————————————————————————————

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

743 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Kabaret, który podbija serca w stolicy. Rozmowa z Mrówą – jedną z O’skubanych

    Działają w tym składzie od pół roku. Wszystko tak  intensywnie zaczęło się, kiedy...