Dorota Szelągowska świętuje osiemnastkę syna! Napisała poruszający wpis

Dorota Szelągowska urządziła pokój syna! Nastolatek zadowolony?

Dorota Szelągowska prowadzi liczne programy wnętrzarskie, jednak ostatnio urządza również swoje mieszkanie. Zaczęła od kuchni, teraz przyszła kolej na pokój syna. Jak jej poszło? Zobaczcie zdjęcie!

Dorota Szelągowska urządziła pokój syna! Nastolatek zadowolony?

Dorota Szelągowska prowadzi programy m.in.: „Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie” oraz „Domowe rewolucje”. Dziennikarka z chęci aranżuje wnętrza swoich klientów, jednak kilka miesięcy temu przyszedł czas na jej własne mieszkanie.

https://www.facebook.com/szelagowska.dorota/photos/a.238065329720051/1115688135291095/?type=3

Najpierw pokazała oryginalny wystrój kuchni, a teraz internauci zobaczyli, jak urządziła pokój syna. Jakie nastolatek miał wymagania?

„Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. Obrazy Marcina Lenczowskiego, którego odkryłam na @gallerystore.pl były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat – właściciel pokoju ?” – cieszy się gwiazda.

Jak wam podoba się jej projekt? 

„Otwarte półki bardzo ocieplają wnętrza, ale ja się zawsze zastanawiam kto to będzie wycierał ?”,

?❤️Super. W punkt. Sam bym taki chciał mieć”

„Fantastyczny. Przytulny, męski z charakterem i praktyczny” – komentowali fani.

Gdzie jest dom?

Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywa aranżacja własnego mieszkania. W końcu to w nim spędzamy dużo czasu, zwłaszcza gdy pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór. Tam również przeżywamy nasze radości smutki. Dom powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i przytulny. I niekoniecznie trzeba w nim zawsze dobrze wyglądać – to właśnie jest prawdziwy dom.

https://www.instagram.com/p/B2yKUYZABmm/

Upór popłaca

Dorota Szelągowska w swojej pracy nie boi się oryginalnych rozwiązań. Nietypowe wzory i zestawienia to jej znak rozpoznawczy. Biała podłoga? Jak najbardziej? Niepraktycznie? Nic bardziej mylnego!

„Ile było gadania, że biała podłoga niepraktyczna, że się nie sprawdzi… Ale uparłam się, postawiłam na swoim i jestem zachwycona 🙂 Żywica epoksydowa jest superpraktyczna! Myje się błyskawicznie i idealnie spełnia swoją funkcję czyli odbija i pomnaża naturalne światło, którego w pracowni nie mamy w szczególnym nadmiarze” – cieszy się dziennikarka. 

https://www.instagram.com/p/B2wUTBkIcfb/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ