Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska o sytuacji w domu: Zrobiliśmy sobie z mężem symulację rozwodu

Agnieszka Chylińska po siedmiu latach wydała płytę „Forever Child”. Jej nowy krążek jest bardzo osobisty i daje do myślenia. W mediach mówi się, że piosenkarka ma problemy małżeńskie, a nawet jest w trakcie rozwodu. Wokalista gościła ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym ostro odniosła się do plotek na jej temat! Przeczytajcie, co powiedziała!

Agnieszka Chylińska

Jestem obrażona

Na nową płytę Agnieszki Chylińskiej fani czekali siedem lat. Teksty z „Forever Child” wzbudzają wiele kontrowersji, gdyż są pełne smutku i rozgoryczenia. Niedawno piosenkarka przyznała, że w jej życiu bywało już lepiej.

„Jestem obrażona na to, że życie mnie zaskoczyło różnymi troskami, których nie chciałam. Ale jestem ciekawską babą i żyję po to, żeby zobaczyć co jest za zakrętem” – mówiła Chylińska.

W programie Jarosława Kuźniara wspomniała również o swoim małżeństwie.

„Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze”.

Symulacja rozwodu

Po zaskaującej wypowiedzi Chylińskiej ruszyła lawina plotek na temat rychłego końca jej związku. Piosenkarka u Kuby Wojewódzkiego ostro wypowiedziała się na temat domniemanego końca swojego małżeństwa.

„Nie. Nie wmawiaj mi tego i nie zachowuj się jak gościu z tabloidów, bo ja nie chciałabym, żeby cokolwiek zostało mi wmówione. Rzeczywiście, kiedy robiłam tę płytę, a robiłam ją ładnych parę lat, bywały momenty kiepskie na maksa. Głównie w moim prywatnym życiu. Minął już jednak czas i mam nadzieję, że moje sprawy się wyprostują. Zresztą, śmieję się z moim mężem Markiem, że myśmy sobie przez te ostatnie kilka dni zrobili symulację rozwodu w tabloidach. I powiało czymś bardzo niefajnym” – mówiła wokalistka.

Rozwiodłam się z nim, ale na płycie

Dodała również, że stara się chronić życie prywatne. Jest szczera wobec fanów, dlatego mówi, że nie wszystko się układa, tak jak by chciała. Jednak jest jej bardzo przykro, gdy słyszy plotki na temat kryzysu w jej związku.

„Ja nie znam tego świata. Dotąd udawało nam się chronić życie prywatne. Tabloidy są jak politycy: zero-jedynkowi. Czyli, jeżeli ona pisze w ten sposób, to na pewno się rozwodzi i na pewno ma kochanka. A jeżeli się nie rozwodzi, to robi nas wszystkich na szaro, bo próbuje w ten sposób promować swoją płytę. Jakie to jest krzywdzące! Rzygać mi się chce, czuję się z tym fatalnie! Nigdy z Markiem nie eksponowaliśmy swojego życia i czasami żartujemy sobie, że ja się z nim rozwiodłam, ale na tej płycie.

Udawało mi się przez wiele lat, i mam nadzieję, że dalej będzie mi się udawało chronić moją rodzinę. Jestem szczera ze słuchaczem i mówię mu o tym, że nie jest za fajnie, ale to nie oznacza od razu, że zapraszam go do swego domu, do swoich trosk. Nie chcę tego robić” – tłumaczyła piosenkarka.


Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Chylińska

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ