Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz zniknie z „Przyjaciółek”? Najważniejsze dla mnie, to być przy dzieciach”

Agnieszka Sienkiewicz jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Aktorka niedawno urodziła córkę Marysię. Gwiazda nie spieszy się na plan, gdyż teraz jak najwięcej czasu chce poświecić swoim dzieciom. Czy to oznacza, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej na planie serialu „Przyjaciółki”?

Mama dwóch księżniczek

Agnieszka Sienkiewicz kilka dni temu podzieliła się z fanami radosną nowiną.

„Od kilku dni Marysia jest już z nami !!!?????? Imprezę czas zacząć ????‍?‍?‍??☕️ #momoftwo #babygirl #momlife #motherhood” – napisała szczęśliwa gwiazda.

Aktorka teraz jak najwięcej czasu chce poświecić swoim pociechom, a praca schodzi na dalszy plan. Przypominamy, że aktorka również jest mamą trzyletniej Zosi.

„Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach i na tym się skupiam” – mówiła Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/B0Ot5eGiftA/

Agnieszka Sienkiewicz nie wraca na plan „Przyjaciółek”? Najważniejsze dla mnie, to być przy dzieciach”

Czy to oznacza, że w najbliższym czasie nie zobaczymy aktorki w serialu „Przyjaciółki”? Nic z tych rzeczy! Wszystkie sceny z jej bohaterką nakręcono wcześniej, więc ulubienica wielu telewidzów nie zniknie z planu.

– Moja bohaterka pojawi się na ekranie, ale będzie jej mniej. Dorotka jednak nie zawiedzie widzów swoją pomysłowością. Produkcja serialu „Przyjaciółki” dołożyła wszelkich starań, żebym mogła spokojnie przygotować się do narodzin drugiego dziecka. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek mojej bohaterki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie – mówiła Agnieszka Sienkiewicz.

W takim razie czekamy!

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ