Marietta z „Love Island” schudła 14 kilogramów! Jak jej się to udało?   

Marietta Fiedor, uczestniczka reality show „Love Island”, nie zawsze miała taką sylwetkę jak teraz. Okazuje się, że celebrytka schudła aż czternaście kilogramów. Jak jej się udało stracić dodatkowe kilogramy?

Marietta z „Love Island” schudła 14 kilogramów! Jak jej się to udało?         

Marietta Fiedor niedawno zdradziła, że straciła aż czternaście kilogramów. Uważa, że jej ciało jeszcze musi dojść do lepszej formy, ale i tak dostrzega swoje mocne strony.

„Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie jakie powinno. (…) Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut” – powiedziała Marietta w programie.

Jednak myli się ten, kto myśli, że metamorfoza celebrytki trwała krótko.  To był długi proces. Okazuje się, że przez siedem miesięcy ostro trenowała kilka razy w tygodniu, a do tego doszła jeszcze rozważna dieta. Korzystała  z diety pudełkowej, a z kaloryczności „schodziła” stopniowo.  

„Wtedy to było tak, że generalnie siedem miesięcy takiej ostrej pracy nad sobą, 3-4 razy w tygodniu treningi no i pudełeczka kateringowe, które były dla mnie bardzo wygodne. I też wszystko z głową, a nie nagle 1500 kcal, tylko stopniowo 2300 kcal miałam na początku, potem 2000, 1900 kcal… pomalutku” – tłumaczyła Marietta.

https://www.instagram.com/p/Bz8mpKBC9be/

Dieta kapuściana i chałwowa

Marietta przez większość swojego życia borykała się z nadwagą. Nic dziwnego, gdyż nieprawidłowe nawyki żywieniowe, rzadka aktywność fizyczna dawały o sobie znać. Celebrytka potrafiła szybko schudnąć, by potem przytyć jeszcze więcej, a standardy modelingu były nieubłagalne.

„Moja cała historia z przemianą fizyczną jest bardzo długa. Od dziecka miałam problemy z małą nadwagą. Złe nawyki żywieniowe, mała aktywność fizyczna… W swoim życiu chudłam i tyłam nie raz, nie dwa, nie pięć. Waga często w ciągu roku potrafiła zmienić się o 14 kg do tyłu i z powrotem do przodu. Jako młoda dziewczyna weszłam w świat foto modelingu i pokazów mody, w których, jak wiadomo, trzeba prezentować odpowiednie wymiary. Wtedy nie miałam pojęcia jak to robić i katowałam się głodówkami lub idiotycznymi dietami (np. kapuściana czy chałwowa)” – mówiła Marietta w rozmowie z Party.pl.

https://www.instagram.com/p/B34JGQzgaUT/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ