Robert Lewandowski o żonie, karate i piłce.

Robert Lewandowski o żonie, karate i piłce. Od kiedy chciał zostać piłkarzem?

Polscy piłkarze mają nadzieję, że w meczu z Japonią dadzą z siebie wszystko. Wielu z nich w wywiadach przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez gry w piłkę nożną. Robert Lewandowski już od najmłodszych lat kocha futbol. Z jakim jeszcze sportem jest związany? Piłkarz w rozmowie z Gerardem Pique, hiszpańskim obrońcą, a jednocześnie partnerem Shakiry, uchyla rąbka tajemnicy!

Robert Lewandowski o żonie, karate i piłce. Od kiedy chciał zostać piłkarzem?

Tata piłkarza był judoką, więc mały Robert często z nim ćwiczył. Jego mama grała w siatkówkę, a żona Ania jest karateczką. Jednak sportowca od najmłodszych lat ciągnęło do piłki nożnej.  

„Moja żona uprawia karate i brała nawet udział między innymi w Mistrzostwach Europy, dlatego znam tę dyscyplinę. Mój ojciec był judoką i kiedy byłem mały, to ćwiczyłem razem z nim. Z kolei moja mama była siatkarką. Od najmłodszych lat byłem jednak przekonany do piłki nożnej. Pokochałem ten sport i chciałem zostać piłkarzem” – mówił Robert Lewandowski.

Zostanie w Bayern Monachium?

Robert Lewandowski wierzy, że będzie mógł jeszcze przez kilka lat grać na wysokim poziomie. Kiedyś obiecał sobie, że nie spędzi kariery tylko w jednej lidze. Jednak teraz nie wie, co będzie później. 

„Mam 29 lat i wiem, że jeżeli będę się dobrze prowadził, to mogę grać na wysokim poziomie jeszcze przez kilka sezonów. Od ośmiu gram w Niemczech i kiedyś sobie powiedziałem, że nie spędzę całej kariery w jednej lidze. Teraz jednak nie wiem, co wydarzy się w przyszłości. Skupiam się obecnie na innych rzeczach i na tym, co muszę zrobić” – tłumaczył piłkarz.

Myślicie, że Robert Lewandowski niedługo zmieni klub?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ