Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Przypomina ciężarną Meghan Markle?

Agnieszka Sienkiewicz rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, a tym bardziej o ciąży. Aktorka niedługo będzie rodzić drugie dziecko, ale nim to nastąpi… Przeczytajcie!

Agnieszka Sienkiewicz o ciąży

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda przyznaje, że w ostatnich miesiącach nie zawsze świetnie się czuła. Stara się przestrzegać zdrowej diety, jednak rzeczywistość jest różna.

 Myli się ten, kto myśli, że ciąża to spokojny czas. Gwiazda „Przyjaciółek” opisała, jak wygląda jej dzień. A wszystko zaczęło się od telefonu siostry i Instagrama…

– Gdy Twoja siostra dzwoni i mówi z nutą niepokoju „mało ostatnio wrzucasz na Insta…….. „ myślisz sobie „cholera, statystyki poleca, zasięgi polecą, zapomną, że jesteś”…. wiec na gwałt przeszukujesz czeluści telefonu by znaleźć jakies aktualne zdjęcie ale mimo usilnych prób i łaskawego podejścia do siebie to jednak na każdym zdjęciu wyglądasz bardziej jak Obeliks niż Megan Markle” – pisze aktorka.

Według nas nie jest tak źle!

https://www.instagram.com/p/Bzge-tpiqGY/

 

Real life

Agnieszka Sienkiewicz chciała opublikować zdjęcie smacznego jedzenia, ale jednak nie wyszło… 😉 Jak gwiazda rozwiązała ten problem?

 Potem myślisz sobie, wrzuce jakies super zdjęcie #foodporn albo #healthyfood ale po 3 godzinach snu gdy jedno dziecko gorączkowalo w nocy, a drugie tańczyło kankana w tym Twoim „ciążowym brzuszku” ???? stać Cię tylko na zamowienie pomidorówki i leniwych z obiadów domowych. Więc puszczasz dziecku „101 dalmatyńczyków” , leżysz do góry brzuchem ( w tym przypadku to nie przenośnia) oglądasz @chujowapanidomupl i nucisz w głowie „ nie jesteś sama, nie, nie jesteś sama” … potem odnajdujesz jakies stare zdjęcie i wrzucasz na insta w nadziei , że wszyscy zapomnieli, że podobne już wrzucalaś i piszesz : Miłego wieczoru Kochani!!!❤️❤️ #motherhood #momtobe

https://www.instagram.com/p/BzNtwPDC_1C/

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ