Magda Mołek odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Kto ją zastąpi?

Magda Mołek odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Kto ją zastąpi?

Magda Mołek spodziewa się pierwszego dziecka. Dziennikarka jest w zaawansowanej ciąży. Wiele osób zastanawiało się, kto ją zastąpi w „Dzień Dobry TVN”. Teraz już wszystko jasne! Ula Chincz zajmie miejsce swojej koleżanki?

Magda Mołek odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Kto ją zastąpi?

Magda Mołek w styczniu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ta wiadomość zaskoczyła wielu jej fanów. Internauci gratulowali dziennikarce i życzyli dużo zdrowia jej oraz dziecku, ale również zastanawiali się, kto zastąpi gwiazdę w „Dzień Dobry TVN”. Już teraz wszystko jasne. Ula Chincz, która przygotowuje reportaże dla śniadaniówki TVN, zajmie miejsce koleżanki. Kiedy rozpocznie zastępstwo?

“Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem. Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej” – mówiła Ula Chincz w rozmowie z “Faktem”.

Podoba wam się ta zmiana?

Tej radości nie da się ukryć

Magda Mołek pod koniec stycznia ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Gwiazda rzadko pisze o swoim życiu prywatnym, ale tego szczęścia nie da się już ukryć. 😉

“Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie ❤👶❤ Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie… Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe 🙃🙏⭐ Niezmiennie, do zobaczenia jutro o 8:00 w @dziendobrytvn” – napisała dziennikarka na Instagramie.

“Gratulacje! Dużo zdrówka i cierpliwości w nadchodzącym czasie 👏🏼😊”,

“Jak dla mnie Najpiękniejsza Polka w błogosławionym stanie 😍 życzę dużo zdrówka i gratuluję ☺”,

“Gratulacje😘 ciąża to największe szczęście❤ Życzymy wszystkiego dobrego dla Pani i maleństwa😊” – pisali fani gwiazdy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...