vega polityka

Oświeciński księdzem z Radia Maryja w “Polityce” Vegi

Wyciekły kolejne fotosy z filmu “Polityka” Patryka Vegi. Widzimy w nim Tomasza Oświecińskiego, kulturystę i byłego zawodnika mma, w roli… księdza. 

Ksiądz grany przez aktora to prawa ręka Ojca Dyrektora. To właśnie on w filmie podnosi larum w sprawie SKOK Wołomin. W odpowiedzi na tę sytuację do granego przez Zbigniewa Zamachowskiego Ojca Dyrektora przychodzi premier Mateusz i obiecuje pieniądze od sześciu ministerstw. 

Film “Polityka” ma mieć premierę jesienią. Będzie dotyczył zdegradowania klasy politycznej: “Najbardziej przerażająca konstatacja wynika z tego, że każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Jeśli ktoś oszukuje masę ludzi każdego dnia, to nie jest możliwym, by po powrocie do domu zresetował się przy żonie i dzieciach i stawał się normalnym człowiekiem. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Uważam, że mój film obnaży kłamstwa i grzechy polityków, którzy dobrali się do publicznych pieniędzy.” – mówi o obrazie reżyser. 

zobacz też: 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

611 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Dawid Ogrodnik zagra ks. Jana Kaczkowskiego

Powstanie film o księdzu Janie Kaczkowskim. W rolę duchownego wcieli się Dawid Ogrodnik. "Nie trzeba...