Kinga Rusin jest zła na Węglarczyka po Milionerach

Kinga Rusin jest zła na Węglarczyka po Milionerach? Zobaczcie, co napisała na Instagramie!

Kinga Rusin jest zła na Węglarczyka po Milionerach? Przypominamy, że dziennikarka wraz z Piotrem Kraśko wzięła udział w świątecznym wydaniu Milionerów. Para doszła do pytania za milion złotych, jednak nie znała odpowiedzi. Telefon do Bartosza Węglarczyka miał być „lekiem na całe zło”. Mężczyzna znał odpowiedź na trudne pytanie, niestety nie zdążył jej udzielić, bo… skończył się czas. Czy prowadząca program „Agent Gwiazdy” ma żal do swojego przyjaciela? Zobaczcie, co napisała na Instagramie!

Tego nikt się nie spodziewał

Kinga Rusin wraz z Piotrem Kraśko wzięła udział w świątecznym odcinku „Milionerów”. Para doszła do pytania aż za milion złotych! Dziennikarze jednak mieli z nim duży kłopot, dlatego skorzystali z koła ratunkowego – telefonu do przyjaciela. Zadzwonili do Bartosza Węglarczyka, który przyjaźni się z Kingą. Mężczyzna stwierdził, że pytanie jest bardzo proste, jednak nie zdążył na nie odpowiedzieć! Kinga Rusin długo nie mogła dojść do siebie po tak zaskakującym obrocie sprawy. Zobaczcie nagranie!

https://www.instagram.com/p/BSv-qgwDu0Q/?taken-by=kingarusin

Kinga Rusin jest zła na Węglarczyka po Milionerach?   

Na szczęście prowadząca program „Agent Gwiazdy” z dystansem podeszła do całego zdarzenia – Kinga Rusin zaprosiła Bartosza Węglarczyka do restauracji!

https://www.instagram.com/p/BS1DYYmjCI5/?taken-by=kingarusin

„Dlaczego zaprosiłam Bartka Węglarczyka na lunch? To jest akurat proste pytanie?… cdn” – napisała dziennikarka pod zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/BS1cNYuDhVG/?taken-by=kingarusin

A później dodała:

„Za co chcę podziękować Bartkowi? A to jest akurat proste pytanie! Za nieocenioną pomoc przy pytaniu o milion?! I❤U @bartekweglarczyk?#milionerzy w najbliższą sobotę o 20:00”.

Będziecie oglądać?

 „Odcinek zapowiada sie rewelacyjnie !! ??”,

„To było mega ???”,

„Hahaha no tak sądziłam. Nie ma co.. po sobocie Pan Bartek będzie rozchytywany do wszelkich teleturniejów ?? Te parę sekund przejdzie do historii, Pan Piotr miał rację ??? Nie mogę się doczekać! ?”,

„To będzie ciekawe. Postaram się obejrzeć tym bardziej, że #milionerzy zmienili swoje składy pytań porównując ich z dawnymi emisjami. Tak pozatym to podoba mi się Twoja twarz tak blisko w kadrze zdjęcia @kingarusin. Jakoś nigdy w telewizji nie miałem okazji obejrzeć jej tak dokładnie” – pisali fani pod zdjęciem.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kingarusin/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ