Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz nie zwalnia tempa w ciąży! Jakie ma plany?

Agnieszka Sienkiewicz niedawno ogłosiła, że jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Jednak nie myślmy, że aktorka zwalnia tempo życia. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Agnieszka Sienkiewicz niedawno zdradziła, że jest jej więcej i więcej, bo jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Radosna nowina daje jej siłę i szczęście.

„Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰��Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪” – napisała gwiazda.  

Myślicie, że aktorka przez najbliższe miesiące będzie siedziała w domu? Nic z tych rzeczy! Gwiazda już niedługo rusza w świat! Gdzie będzie odpoczywać?

„(…) za trzy tygodnie ruszamy na Jamajkę”- zdradziła Agnieszka Sienkiewicz w Dzień Dobry TVN.

To będzie na pewno niezapomniana przygoda. Czekamy na zdjęcia z wakacji!

W 2 lata dookoła świata

Okazuje się, że Agnieszka Sieniewicz już dawno postanowiła, że jej dzieci będą zwiedzać z nią świat. Córka Zosia w 2 lata zobaczyła znacznie więcej niż aktorka w 30 lat.

“Ja sobie postanowiłam, jak jeszcze czekałam na córeczkę i głaskałam brzuch, że chciałabym żeby od samego początku zaszczepić w niej pasję do podróży i rzeczywiście moja córka w wieku 2 lat widziała więcej świata niż ja do 30 roku życia. Zaczęliśmy jak ona miała 4 miesiące, to była podróż autem do Toskanii”- mówiła w DDTVN.

Gwiazda poprosiła również fanów o wsparcie finansowe dla
2,5 letniej Kasi, która ma bardzo chore serduszko.

“Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia… Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga” – zaapelowała aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...