Olga Kalicka o gotowaniu: Jedni uwielbiają, a drudzy ciągle się uczą! Do której grupy należy?

Olga Kalicka zaręczona? Gwiazda wyjawiła prawdę

Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, że Olga Kalicka niedawno zaręczyła się. Gwiazda pokazała zdjęcie z pierścionkiem, jednak teraz okazało się, jaka jest prawda!

Olga Kalicka kilka dni temu pokazała fanom zdjęcie z zimowego spaceru z ukochanym. Fani na fotografii wypatrzyli pierścionek zaręczynowy. Posypały się gratulacje. Również życzenie złożyła firma jubilerska, u której zostało kupione świecidełko.

Zaręczyny były, ale…

Okazało się, że gwiazda rzeczywiście się zaręczyła, ale w zeszłym roku! Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał!

„Dziękujemy za wszystkie gratulacje z okazji zaręczyn, ale… są nieco spóźnione🤷🏼‍♀️ – miały miejsce w zeszłym roku! 🙈😂 Całujemy Was życząc długiej, spokojnej nocy! My to sobie raczej nie pośpimy! 🤪🤣” – napisała Olga Kalicka pod uroczą, rodzinną fotografią.

Przypominamy, że Olga Kalicka niedawno urodziła synka. I choć wiele nie wiemy o maleństwie aktorki, to jesteśmy pewni, że gwieździe macierzyństwo służy.

„No dobra Kochani! Wracam do Was z nową dawką energii i doświadczeń 😍 Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące porodu. Nie wierzyłam, że kiedykolwiek powiem, że pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech, a jednak! Całym sercem polecam Wam Szpital im. Świętej Rodziny jako miejsce przywitania nowego członka rodziny! Opieka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze cały personel był niezwykle miły i pomocny 😍 Zatem jeżeli któraś z przyszłym mam jeszcze się waha, który szpital wybrać to ja namawiam na Pokój Narodzin na Madalińskiego 25! 😉

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/olgakalicka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...