Jak lekko i szczęśliwie żyć?

Wszyscy chcemy być szczęśliwsi, czuć się kochani, kochać i spełniać się we wszystkich rolach. Często, z niewytłumaczalnych powodów, nam się to nie udaje. Z całych sił staramy się postępować właściwie i dobrze, ale nie przekłada się to na rezultaty, których chcemy.  Wtedy zaczynamy myśleć, że posiadanie szczęśliwego i lekkiego życia to kwestia urodzenia, pochodzenia, lub przypadku. A dlaczego nie uwieżyć, że szczęśliwe i lekkie życie może być świadomym wyborem?

Jak wybrać szczęśliwe życie i co wspólnego ma z tym świadomość, mówi Kamila Dolota, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. – Świadomość, to gotowość podążania za tym, co “ja wiem”. W obecnych czasach edukacji, wychowania i społecznych norm postępowania “wiedzenie, że ja coś wiem” nie jest honorowane, bo najczęściej ktoś mówi nam jak powinniśmy postąpić. Pielęgnowanie i rozwijanie wiedzy, którą nosimy w sobie nie jest powszechne i dużo łatwiej, a także bezpieczniej jest nam powiedzieć: “nie wiem”. Podążanie za swoją prawdą przynosi szczęśliwe życie, bo jest to życie w zgodzie ze sobą. W Access Consciousness®, istnieje wiele narzędzi, które ułatwiają dostęp do swojej świadomości i „wiedzenia”. Jednym z nich jest zabieg Access Bars®, który “odgruzowuje” nas spod stosu narzuconych na nas definicji, zasad, norm, osądów i nakazów, a w efekcie odkrywa nasze czyste “wiedzenie”. Ale po co nam “wiedzenie”?

– Każdy z nas ma swój indywidualny sposób, współdziałania z możliwościami. Na przykład, dwie osoby, które wybiorą tą samą możliwość uzyskają zupełnie inne rezultaty. Narzędzia Access Consciousness® asystują nas w tym, abyśmy wiedzieli, z którymi wyborami  i możliwościami możemy stworzyć najlepsze, lekkie i szczęśliwe życie” – mówi Katarzyna Przyszewska, certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars®.

Kolejnym aspektem szczęśliwego, spełnionego życia jest posiadanie “pełni siebie” w każdej sytuacj,i bez względu na to, czy mamy do czynienia z jedną, wieloma osobami, a może nawet ogromną publicznością. Pełnia siebie, to dostrojenie siebie do unikalnej mocy, potencjału i charyzmy. Jak w autentyczny sposób być pełnią siebie pokazują praktyczne warsztaty Right Voice For You. Uczą one, jak mieć całkowitą łatwość w byciu widzianym, słyszanym, a jednocześnie usłyszanym i zrozumianym. Są to fundamentalne elementy tworzenia wielkiego życia, projektów i przekazu.

Jeżeli lekkie, szczęśliwe i spełnione życie jest tym, czego szukasz, to narzędzia Access Consciousness® i Right Voice For You pokażą ci, jak w niepowtarzalny – bo twój – sposób, możesz je tworzyć dużo łatwiej i wspanialej, niż kiedykolwiek myślałeś, że jest to możliwe.

Kamila Dolota – specjalista budowania łatwej komunikacji, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. w 2009 r. sprowadziła do Polski unikalne narzędzia pracy ze świadomością metodą Access Consciousness®. Jest jedynym w Polsce oraz jednym z kilku na świecie ekspertem prowadzącym warsztaty Right Voice for You, które dostarczają pragmatyczny zestaw narzędzi do łatwej komunikacji i zaistnienia przed każdą publicznością.

Katarzyna Przyszewska – specjalista od uwalniania stresu, od 2015 r. certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars® -znanego na całym świecie zabiegu uwalniającego stres. Facylitator odmładzającego zabiegu Access Facelift® oraz szeregu zabiegów pracy z ciałem metodą Access Body Process®. Posługuje się wieloma technikami i metodami do osiągania dobrostanu i spełnienia w życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ